Yükleniyor...

Usta Analistin Patlamaya Hazır Dediği 6 Altcoin! Fiyatlar Yükselişe Geçti!

Kripto para analiz firması Santiment, eski serbest yatırım fonu yöneticisi Teeka Tiwari'nin tavsiyesi sayesinde altı kripto para biriminin yeşil renkli alanda olduğunu söyledi.

ROKET

Kripto para analiz firması Santiment, eski serbest yatırım fonu yöneticisi Teeka Tiwari’nin tavsiyesi sayesinde altı kripto para biriminin yeşil renkli alanda olduğunu söyledi.

Şu anda Palm Beach Araştırma Grubu’nda bir kripto para analisti olan Tiwari, kripto piyasalarında en çok tercih ettiği projeleri periyodik olarak güncelliyor. Tiwari bu seferki önerilerinde “katı satın alma kurallarına” uyan yalnızca bir avuç kripto para olduğunu dile getirdi.

Santiment, bu 6 kripto paranın Dash (DASH), Uniswap (UNI), Zcash (ZCASH), Blockstack (STX), Cosmos (ATOM) ve Loki Network (LOKI) olduğunu açıkladı:

“Palm Beach Confidential önerilerinde sık sık gördüğümüz gibi, DASH bugün Teeka Tiwari tarafından; UNI, ZCASH, STX, ATOM ve LOKI ile birlikte önerildikten sonra büyük bir artış gösterdi.”

Tiwari’den gelen paylaşımın ardından CoinGecko’ya göre LOKI 0,32 dolardan 0,71 dolara yükseldi. Bu % 121’lik bir artışa tekabül ediyor. STX % 47, DASH %15, ZCASH %8, UNI %5 ve ATOM da %6 yükseldi. Bu kazanımların sürdürülebilir mi yoksa kısa vadeli bir yükseliş ve düşüş mü olacağı henüz belli değil.

Bu yılın Mayıs ayında Tiwari, eski Visa yöneticisi Steven Parker liderliğindeki kripto para girişimi Crypterium’un (CRPT) iki yıllık bir süre içinde %700 artacağına inandığını söylemişti. CRPT, 10 Mayıs’ta aylık en yüksek seviye olan 0,58 dolardan yayınlandığı sırada 0,22 dolara düştü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x