Yükleniyor...

Usta Analistlere Göre Bitcoin (BTC) Fiyatı Bugün Hangi Seviyeleri Görebilir?

Bitcoin (BTC) 15.

bitcoin gun icinde hangi seviyeleri gorebilir btc fiyati

Bitcoin (BTC) 15.000 dolar seviyesini ve sonrasında 15.500 dolar seviyesini aştı ve bu alanda tutunmaya devam ediyor. Analistlere göre BTC’nin 21.000 dolara ulaşması muhtemel.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Lider kripto para birimi, bu yıl içerisinde bugüne kadarki en yüksek seviyeye ulaşmayı başardı ve kısa süre içinde yeni bir yükseliş rallisi başlatabilir. Aşağıdaki fiyat tablosu, 15.313 dolardan oluşan yeni bir zirveyi açıkça gösteriyor ve lider kripto para birimi yazıyı yazarken 15.500 dolar seviyelerinden işlem görüyordu.

Bitcoin price prediction chart 1 5 November 2020 750x

Öte yandan belirsizlik içerisinde olan ABD seçimleri de çok önemli bir etken. Joe Biden’ın Amerika Birleşik Devletleri seçimlerini kazanması ve fiyattaki tüm artışların önceki tahminlerle aynı olması durumunda lider kripto para biriminin yeni zirveler görmesi muhtemel.

Bitcoin Fiyat Tahmini: BTC Nereye Gidiyor?

Son 24 saatte kripto para birimi analisti WyckoffMode, tahminlerinde yeni yükselişin sinyallerini veren en büyük analistlerden biri. Analist, BTC 14 Aralık 2020’den itibaren Haftalık Mum’u vurmayı başarırsa, rallinin 21.000 dolara yaklaşmasını sağlayacak bir Noel Rallisi haline geleceğini ileri sürüyor. Ayrıca, bugünden itibaren her haftalık mumun bir öncekine göre gözle görülür şekilde yükselmesini bekliyor. Analist zirveye doğru ilerlerken iki kısa geri çekilme olduğunu doğruluyor ve ardından büyük bir geri çekilme ortaya çıkabilir.

Bitcoin price prediction chart 2 5 November 2020 1024x443 750x

Altcoin Rallisi de Başlayabilir

Bir başka kripto para analisti olan Alan Masters, BTC’bin bir ralliye doğru ilerleyeceği görüşünde ve tüm direncin Bitcoin listelerinin dışında olduğunu ve bir sonraki ablukanın muhtemelen 19.666 doların üzerinde yer alacağını doğruluyor. BTC, yükseliş eğilimini güçlü bir şekilde sürdürecek ve muhtemelen altcoinleri de buna uyacak şekilde etkileyecektir. Analist, 2017 ve 2018 trendlerine dayanarak altcoin’ler tarafından da muazzam bir boğa rallisi öngörüyor.

Bir başka analist Kerell, Mayıs/Haziran 2019 BTC çizelgeleri ve günlük çizelgelerdeki benzerliği tasvir eden kesişen bir eğilim kaydetti. Haziran 2019’da Bitcoin yüzde 4’ten yüzde 50’ye yükseldi ve benzer bir kazancı tekrarlayarak BTC’yi 20.000 dolar fiyat noktasına koydu.

BTC 16.000 Doları Aşabilir

Daha önce de haberini verdiğimiz gibi Aaush Jindal da Bitcoin’de yükseliş bekleyenlerden. Jindal’a göre trend çizgisi, son rallinin %50 Fib geri çekilme seviyesine yakın, 14.657 dolardan 15.974 dolara yükseldi. Bitcoin fiyatı trend çizgisi desteğinin üzerinde işlem gördüğü sürece, yeni bir yukarı doğru hareket başlatabilir. İlk direnç, 15.800 dolar seviyesine yakın. İlk büyük direnç ise 15.920 dolar seviyesine yakın, bunun üzerine çıkılması durumunda fiyatın önümüzdeki seanslarda yakın vadede 16.000 dolar engelini aşması muhtemel.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x