Usta Analistten Bitcoin (BTC) ve 3 Altcoin Hakkında Önemli Tahminler! • Coinkolik
Yükleniyor...

Usta Analistten Bitcoin (BTC) ve 3 Altcoin Hakkında Önemli Tahminler!

Kripto para topluluğunda bilinen ve takip edilen trader ve kripto para stratejisti Michaël van de Poppe, üç altcoin hakkındaki görüşlerini paylaşırken Bitcoin'in 2021'de ne kadar yükselebileceğini açıkladı.

dot xrp link bitcoin bt

Kripto para topluluğunda bilinen ve takip edilen trader ve kripto para stratejisti Michaël van de Poppe, üç altcoin hakkındaki görüşlerini paylaşırken Bitcoin’in 2021’de ne kadar yükselebileceğini açıkladı.

Van de Poppe, yeni bir videoda 94.000 takipçisine mevcut boğa döngüsünün zirveye çıkmasını beklediğini söyledi. Crypto Michael, şu ifadeleri kullandı:

“Önceki döngünün Kasım 2013’ten Aralık 2017’ye kadar sürdüğü göz önüne alındığında, bu kripto para döngüsü için bir sonraki üst döngü noktamızın 2022/2023 olacağı görüşümün arkasında duruyorum. Halen Bitcoin’in 2021’de zirveye çıkmasını bekleyenlerden biri değilim.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para analisti uzun bir boğa döngüsü öngörürken, Bitcoin’in 2021’in başında patlamadan önce konsolide olmasını beklediğini söylüyor.

“Büyük olasılıkla, 2021’in ilk aylarında bir eziyet yaşayacağız büyük olasılıkla Nisan [veya] Mayıs’a kadar. Böyle bir eziyet göreceğiz, sonra bir uzama göreceğiz ve sonra zirveye doğru ilerliyoruz. Tüm bu dürtü dalgasının tepesinde 29.000 doları görürsek, Fibonacci aracılığıyla çok kolay hedefler elde edebiliriz.”

Kripto para stratejisti ayrıca, mevcut boğa piyasası kapanmadan önce Bitcoin’in potansiyel olarak 10 katın üzerine çıkabileceğini söylüyor.

“2022 yılında, hızlanıp muhtemelen 200.000 ila 300.000 ABD dolarına doğru koşacağız ve sonra bu döngünün zirvesine çıkacağız.”

XRP’ye gelince, Van de Poppe sansasyonel kripto para biriminin düşük performans göstermeye devam edeceğini söylüyor.

“2021 yılı, Ripple’ın hala 1 dolarlık fiyat seviyesini kıramayacağı yıl olacak.”

Analist son zamanların popüler altcoin’i Polkadot’a (DOT) bakarak, Ethereum’un rakibinin hareketleri şu şekilde açıklıyor:

“Polkadot, son zamanlarda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı için muazzam bir güç gösterdi. Ayrıca önceki analizimizde yaptığımız ilk Fibonacci alanına ulaştık. İlgi çekici yerler: 7,50 dolar ve 6,50 dolarlık bölgeler. Sonraki hedef bölge 12 dolar civarında.”

EqqvgbaXcAAZ1t0

Trader, Chainlink’i (LINK) de yakından izliyor ve LINK/BTC çiftinin potansiyel olarak iki katına çıkabileceğini söylüyor.

“Chainlink etrafındaki FUD, fiyat değerinde düşüşe geçen bir şey için şaşırtıcı ve dikkat çekici. Bununla birlikte, burada yaklaşık 40.000 satoshi’ye düşebilir. Bir tersine çevirme, gerçek ilk direnç vurulmadan önce %100’lük bir yükselişe neden olabilir.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x