Yükleniyor...

Usta Analistten Efsane Bitcoin (BTC) Tahmini

Usta analist Peter Brandt tarafından tespit edilen bir grafik desenine göre, Bitcoin (BTC) 50 bin dolara ulaşabilecek

peter brandt bitcoin

Usta analist Peter Brandt tarafından tespit edilen bir grafik desenine göre, Bitcoin (BTC) 50 bin dolara ulaşabilecek. Bağımsız yatırımcı Tuur Demeester’e yanıt veren, deneyimli trader Peter Brandt “büyük” simetrik bir üçgenin Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerini fethetmeye hazır olduğunu gösterebileceğini belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Grafist ayrıca, lider kripto para biriminin kesin bir zaman çerçevesi belirtmeden 50 bin dolara ulaşabileceği yönündeki önceki tahminini de tekrarladı.

Büyük Simetrik Üçgen

İki eğilim çizgisi birbirine yaklaştığında simetrik bir üçgen oluşur. Bu çoğu durumda, tepeye yakın ikna edici bir kopuşla çözülür. Bununla birlikte, bu grafik modelinin yukarı yönlü oynaması için bir ön koşul vardır – öncesinde güçlü bir boğa eğilimi olmalıdır.

Şu an itibariyle, Bitcoin, BTC fiyatının mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 bin dolara ulaştığı Aralık 2017’ye kadar uzanan muazzam bir simetrik üçgen içinde kalıyor.

Ocak ayında Brandt, Bitcoin’in üçgenden çıkabileceğini iddia ederek şunları söylemişti:

“Simetrik bir üçgen devamı olarak bakacağım ve zaman geçtikçe bu üst çizgiye meydan okumaya başlayacağız, özellikle de Haziran ayında yaptığımız zirveleri çıkarırsak, bunu tamamladık simetrik üçgen ve Bitcoin’deki boğa trendini gerçekten hızlandırmaya başlayabiliriz.”

BTC

Artık BTC, Mart çöküşünden sonra iyileşmesini tamamladığına göre, bu grafik deseni hala oyunda ve Bitcoin yavaşça yeni bir hamle için okuyor olabilir.

Litecoin Partiyi Mahvedebilir

Bitcoin fiyatı son zamanlarda yerinde dururken, altcoin’ler de önemli ölçüde iyi performans gösterdi. Brandt, Litecoin de (LTC) katılmasıyla “parti”nin genellikle sona erdiğini iddia etti:

“Düşük LTC sonunda partiye katıldığında, partinin neredeyse bittiği anlamına gelebilir.”

ltc

Bu arada CoinStats verilerine göre Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) sırasıyla yüzde 12 ve yüzde 15 arttı.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x