Yükleniyor...

Usta Analistten Korkutan Bitcoin ve Altcoin Uyarısı!

Kripto para analisti, Bitcoin (BTC) ve Ripple'ın (XRP) 4.

Usta Analistten Korkutan Bitcoin ve Altcoin Uyarisi

Kripto para analisti, Bitcoin (BTC) ve Ripple’ın (XRP) 4. çeyrekte bir düşüş senaryosuna hazır olduğunu dile getirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tanınmış bir analist ve trader, Bitcoin ve XRP’nin uçurumun kenarında olduğunu ve kısa vadede önemli düşüşlerle karşılaşabileceğini söyledi. Credible Crypto adıyla anılan anonim analist, 69.000 takipçisine XRP’de uzun süredir satın alım yaptığını fakat son zamanlarda BTC geri çekildiğinde pozisyonlarını kapattığını açıkladı. Analist şu ifadeleri kullandı:

“BTC bir gecede çirkin bir ret gördü, iyi ki duruma uyandım. Aldığım kurulum aşağıda. Şimdi noktalı kırmızı çizgilerin altında bir hareket arıyoruz.”

Analist Ripple BTC Altcoin

Analist şimdi trader arkadaşlarını, dördüncü en büyük kripto para biriminin önemli bir destek alanına sarıldığı konusunda uyarıyor:

“Noktalı kırmızı çizgiler temizlendi. Şimdi işler ilginçleşmeye başladı. Boğalar, düşük seviyelerde noktalı kırmızı çizgileri kaybetmek istemiyor, bu da yükseliş MS’de (piyasa yapısı) bir kırılmaya eşit olacak ve bizi 0.21 XRP’ye düşürecek.”

Bitcoin’de de Düşüş Yaşanabilir

Analiste göre Bitcoin’de de yakın vadede düşüş yaşanabilir. Popüler isim Bitcoin’in geri çekilmeye devam edeceğine ve bir boğa döngüsünden önce 10.000 doların çok altına inebileceğine inanıyor. Ancak BTC haftalık grafikte 9.600 doların üzerinde kaldığı sürece makro yükselişini sürdürüyor.

Analist Ripple BTC Altcoin.2jpeg

Analiste göre BTC bir sonraki geri çekilmesi tamamlandıktan sonra nihayet 2021’in ilk çeyreğinde 12.000 dolarlık direnci kırması için gerekli aşama ayarlanacak. Daha geniş altcoin piyasasına gelince, Credible Crypto, önümüzdeki haftalarda Bitcoin’in potansiyel düşüşünün ardından önemli bir satışın gerçekleşeceğini öngörüyor. Altcoin piyasasında bir ayı bayrağı oluşumunu görüyor ve bunun %40’lık dev bir devalüasyonu katalize edebileceğini söylüyor.

Kripto stratejistine göre, en küçük piyasa değerine sahip altcoin’ler en savunmasız olanlar:

“Bu formasyon standart bir ayı bayrağıdır ve bir çöküşün muhtemel olduğu anlamına gelir. Ve evet, daha küçük altcoin’ler genellikle daha sert, diğerleri daha az zarar görür.”

Analist Ripple BTC Altcoin altcoin


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x