Yükleniyor...

Usta Analistten Yatırımcılara Bitcoin (BTC) ve Altcoin Tavsiyesi

Adaptive Capital analisti Willy Woo, şirketinin Bitcoin (BTC) ve altcoin'lere yanlış bir şekilde “yatırım yaptığı” söyledi.

Usta analist Bitcoin BTC ve Altcoinlerde yatırım stratejisini açıkladı

Adaptive Capital analisti Willy Woo, şirketinin Bitcoin (BTC) ve altcoin’lere yanlış bir şekilde “yatırım yaptığı” söyledi. Analiste göre, Adaptive Capital, stratejik olarak döngülere göre trade yapıyor. Woo’ya göre şirketinin bu şekilde dip ve zirve döngülerine göre trade yapması, şirketin kripto para piyasasında kalıcı bir pozisyon alamaması anlamına geliyor.

Analist, kripto paralara uzun vadeli yatırım yapmak isteyen herkese tavsiyede bulundu ve uzun vadede Ethereum, XRP veya diğer altcoin’lerden hiçbirinin Bitcoin’den daha iyi bir performans gösterme şansının olmadığını belirtti. Woo bu konudaki düşüncelerini şu şekilde açıklıyor:

Kripto varlık yatırımında herhangi bir kripto varlığının uzun vade de Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğine inanılması yanlış bir düşüncedir. Bu pek olası gözükmüyor. Eğer kâr elde etmek istiyorsanız, BTC yatırımı gerçekten aktif bir trade stratejisidir. Adaptive yatırım yapmıyor, en son verilere göre alım satım yapıyor.

Litecoin, Bitcoin’in Yükselişine Öncülük Ediyor

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz Aralık ayında Woo, BTC’nin başka bir boğa aşamasına girdiğini gösteren dizi analiz paylaşmıştı. Analist, yaklaşan yarılanmanın etkisiyle yükseliş hazırlığının başladığını bildirmişti.

Analist ayrıca, Litecoin fiyat hareketinin Bitcoin için bir rota oluşturduğunu söyleyerek düşüncelerini şu şekilde açıklamıştı:

LTC zaten yüksek boğa eğiliminde, BTC ise hala erken bir yükseliş etrafında konsolide oluyor. Özetle, LTC liderliğindeki onaylanmış bir sinyalle BTC’de bir yükseliş bekliyorum.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x