Yükleniyor...

Usta İsim Bitcoin’i 150.000 Dolara Götürecek Seviyeleri Açıkladı

Deneyimli kripto stratejisti Tone Vays, büyük Bitcoin (BTC) rallisinin henüz bitmediğini ve muhtemelen devam edeceğini dile getirdi.

btc kopyasi 6 1

Deneyimli kripto stratejisti Tone Vays, büyük Bitcoin (BTC) rallisinin henüz bitmediğini ve muhtemelen devam edeceğini dile getirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir videoda Vays, Bitcoin’i 12.000 dolarlık direncin üzerine iten yükseliş rallisinin neden henüz bitmediğine inandığını açıkladı:

“İşte geleceğin habercisi olduğu şey de bu. Hâlâ bu üçgene sahibiz ve yine de bu üçgene geri dönebiliriz, ancak şu anda bizi 13.000 dolarlık aralığa çıkarmak için hala yeterince FOMO (kaçırma korkusu) olduğunu düşünüyorum.”

Bitcoin bir sonraki direnç seviyesi olan 14.000 dolara yaklaşırken, kripto para analisti piyasa katılımcılarının kar etmeye başlayacağını tahmin ediyor. Vays, konuyla alakalı olarak şu ifadeleri kullanıyor:

“Bu nefes alma yatay bir konsolidasyon olabilir veya bu nefes alma, 12.000 dolara hatta 11.500 dolara kadar geri çekilme de olabilir.”

BTC’de Aylık Görünüm Harika

Vays ufukta bir düzeltme görse de, dünyanın lider kripto para biriminde uzun vadeli yükseliş olduğunu ifade ediyor. Vays, şu ifadeleri kullandı:

“Aylık görünüm harika olacak. Şimdiye kadarki en yüksek ikinci ay olarak kapatacağız ve 14.000 dolardan kapatabilirsek, şimdiye kadarki en yüksek ay kapatma şansına ulaşmış oluruz. Bu, şimdiye kadarki en yüksek aylık kapanış olacak ve böyle bir şey yaşanırsa kesinlikle harika olur.”

Vays ayrıca BTC hakkındaki mevcut kişisel duygularını da vurgulayarak, şunları söyledi:

“Şu an bayağı iyiyim. Bu aptalca mı değil mi bilmiyorum ama çok iyiyim. 2017’nin başından beri bu kadar yükseliş göstermemiştim.”

Uzun vadeli BTC tahminine gelince, deneyimli trader Bitcoin’in önümüzdeki altı ay içinde büyük bir ralli başlatmaya hazır olduğuna inanıyor:

“Burada makul olalım. Diyelim ki %300’lük bir hareketimiz var. Bu bizi 50.000 dolara götürüyor.”

Bitcoin 150.000 Dolara Ulaşabilir

Ancak Vays, Bitcoin’in toparlanıp 100.000 doların üzerine çıkmadan önce 50.000 dolara kadar çıktıktan sonra büyük bir devalüasyona uğrayacağına inanıyor:

“Bizi yaklaşık 20.000 ila 25.000 ABD dolarına götürecek %50’lik bir çökme görebiliyorum. Diyelim ki 20.000 dolara geri dönüyoruz. Bu hızlı olurdu, daha sonra 50.000 dolara kadar yavaş bir ralli görebiliyorum. Bu 50.000 dolarlık alandan veya hadi o 40.000 dolarlık alandan, %300’den %400’e çıkıyoruz. Bu benim için gerçekçi olan bir şey. Bu bizi oradan 150.000 dolara götürür. Bu ne kadar sürer? Bir sonraki yarılanmadan hemen önce yaşanabilir.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x