Yükleniyor...

Usta Trader’a Göre Kripto Para Piyasası Alev Alıyor

Market Rebellion'un kurucu ortağı Pete Najarian, Bitcoin'e (BTC) geçişte yavaş olduğunu kabul ediyor, ancak şimdi kripto para biriminin diğer pazarlardan daha iyi performans gösterdiği için çok daha büyük olacağına inanıyor.

btc alev aliyor

Market Rebellion’un kurucu ortağı Pete Najarian, Bitcoin’e (BTC) geçişte yavaş olduğunu kabul ediyor, ancak şimdi kripto para biriminin diğer pazarlardan daha iyi performans gösterdiği için çok daha büyük olacağına inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CNBC sunucusu Melissa Lee ile yaptığı röportajda Najarian, daha fazla insan ve kurum lider kripto para birimine geçtikçe Bitcoin’in alev alarak harika bir performans gösterdiğini söyledi.

“Bence insanlar Bitcoin’le birkaç yıl öncesine göre çok daha rahat hale geldi. Sanırım geçen her yıl, insanlar bu konuda biraz daha rahat hissediyor.”

Açıkça görülüyor ki, dünyadaki Jamie Dimon gibi başlangıçta dahil olmayan diğer pek çok kişi, biraz kripto para piyasasına giriş yapmaya başladı. Ve bu ileriye dönük olarak çok daha büyük bir şey olacak.

Adapte Oluyoruz

Najarian, konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı:

“Kardeşim Jon birkaç yıldır bu işin içindeydi, ancak bence bu hepimizin yavaş yavaş adapte olduğu bir şey. Buna adapte oluyoruz.”

Najarian, 2020 boyunca Bitcoin’in gerçekleştirdiği performansa da işaret etti:

“Bazılarımız muhtemelen oraya çok yavaş geldik. Fakat bu piyasa  kesinlikle alev alıyor ve harika bir kategori. Değişken olduğunu biliyorum, ancak kesinlikle pazarlara karşı tamamen parabolik hale gelen bir kategori.”

Pete’in erkek kardeşi ve iş ortağı Jon, Bitcoin’i çok daha erken benimsedi ve portföyünün %5-10’unu dijital para birimlerinde tutuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x