Yükleniyor...

Usta Trader’a Göre Ripple (XRP) Kış Uykusundan Uyanıyor ve Patlamaya Hazır!

2018 Ocak ayında Bitcoin’in (BTC) çöküşünü tahmin ettikten sonra kripto para çevrelerinde efsanevi statüye ulaşan deneyimli bir trader, XRP’nin uzun süren ayı kış uykusundan uyanmaya hazır olduğunu söylüyor

xrp ripple 3

2018 Ocak ayında Bitcoin‘in (BTC) çöküşünü tahmin ettikten sonra kripto para çevrelerinde efsanevi statüye ulaşan deneyimli bir trader, XRP’nin uzun süren ayı kış uykusundan uyanmaya hazır olduğunu söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Daily Hodl haberine göre yeni bir tweet’te Peter Brandt, 430.900 takipçisine Ripple‘ın yerel token’ı XRP’nin büyük emsallerine yetişme fitilini ateşleyebilecek büyük bir tersine dönüş modeli oluşturduğunu söyledi.

“Ters H ve S (baş ve omuzlar) modelin tamamlanmasına bağlı.”

Capture 8

Brandt, XRP’nin nihayet boğa döngüsünü başlatabileceğine dair işaretler gösterdiğini söylese de, hala yedinci en büyük kripto varlığından uzak duruyor.

“OTC (tezgah üstü) menkul kıymet ticareti yapmıyorum. Bu tür menkul kıymetlerle ticaret yapsaydım, XRP ilgimi çekerdi. XRP, Ripple Labs tarafından verilen bir güvenliktir.”

Brandt’ın XRP’den uzaklaştığı biliniyor. Ocak ayındaki bir strateji oturumunda deneyimli trader, XRP’nin sonunda patlak vermesine rağmen bunun uzun vadeli bir yatırım olduğuna hala ikna olmadığını belirtti:

“Çoğunuzun Ripple hayranı, XRP hayranı olduğunu biliyorum. Üzgünüm, bu konuda heyecanlanamıyorum. Geçmişte bunu sizinle defalarca konuşmuştum. Benim için bu bir Bitcoin hikayesi. Bitcoin eski paradır. Dikkatini dağıtmak istemiyorum çünkü bence hepsinin büyükbabası Bitcoin olmaya devam edecek. XRP çok iyi bir patlama yapabilir ancak aynı zamanda bir kırılım da olacak. Dolayısıyla, odak noktam Bitcoin olmaya devam edecek ve Bitcoin’e diğer her şeyin turnusol testi olarak bakacağım.”

Bitcoin’e gelince trader mevcut boğa piyasası sona ermeden önce 240.000 dolara kadar yükselebileceğini tahmin ettiği için önde gelen kripto para biriminde uzun vadeli yükseliş düşüncesine sahip:

“Bitcoin, son on yılda üçüncü parabolik ilerlemesini yaşıyor. Aritmetik ölçekte parabolik bir ilerleme son derece nadirdir.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x