Yükleniyor...

Usta Trader’dan Korkutan Haber! Bu 8 Altcoin Çakılabilir!

Yakından takip edilen bir kripto para analisti ve trader'ı, acımasız bir satıştan sonra dibe vurabilecek sekiz kripto varlığına bakıyor.

19333415

Yakından takip edilen bir kripto para analisti ve trader’ı, acımasız bir satıştan sonra dibe vurabilecek sekiz kripto varlığına bakıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Endüstride DonAlt olarak bilinen anonim trader, 159.000 Twitter takipçisine Bitcoin’e (BTC) karşı altcoin ayı piyasasının sonunun ne olabileceğini anlattı:

“Son olarak, altcoin kapitülasyonu. Bu düşünülenden çok daha uzun süre devam edebilir. Fiyatlar sandığınızdan çok daha fazla düşebilir. Çoğu token sıfıra gidecek. Birçok insan her şeyi kaybedecek. Bazıları çok para kazanacak. Bu, sabırlı alt trader’larının beklediği şeydir. “

EmD xIvXEAEbdh4

Yatırımcının çizelgelerine göre, EOS (EOS/BTC), Bitcoin Cash (BCH/BTC), TRON (TRX/BTC), Dogecoin (DOGE/BTC), Basic Attention Token (BAT/BTC), Nano (NANO/BTC), Komodo (KMD/BTC) ve Grin (GRIN/BTC), keskin düşüşlerin ardından ayı eğilimiyle karşı karşıya kalabilir.

DonAlt, bu kripto paralar Bitcoin’e karşı değerlenmeye başlasa bile, takipçilerine ciddi bir düşüş yaşanmasının bu varlıklara yatırım zamanının geldiği anlamına gelmediğini hatırlatıyor:

“Düşüş = Birinden önceki son adım: 1) dip, 2) sıfıra gidiyor. Bununla birlikte, erken kapitülasyon satın alırsanız ve düşüş madeni parayı %70 düşürürse, çok fazla sıçradığında hala zarar görebilirsiniz, bu nedenle girişlerin iyi zamanlanması gerekir. İyi şanslar.”

Trader, mevcut altcoin kapitülasyonunun, uzun zamandır beklenen bir patlama döngüsü ortaya çıkmadan ve piyasayı ateşe vermeden önceki son çöküş olabileceğini söylüyor. Bunu sadece zamanın göstereceği konusunda da uyarıyor.

“Birkaç yıldır beni takip ediyorsan, düşüşlerinin son adımı olan altcoin kapitülasyonundan bahsettiğimi biliyorsun. Yıllardır olağanüstü olduğunu söylüyorum ve nihayet burada. Bu, dibe yaklaşma ihtimalimizin yüksek olduğunu düşünüyorum.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x