Anasayfa Altcoinler Ethereum (ETH) Uyuyan 13 Milyon Dolar Değerindeki 89.000 Ethereum (ETH) Harekete Geçti!

Uyuyan 13 Milyon Dolar Değerindeki 89.000 Ethereum (ETH) Harekete Geçti!

Blockchain’lerdeki büyük hareketleri takip ederek ve takipçileri ile paylaşan Twitter’daki Whale Alert hesabı, 6 Aralık’ta yaklaşık 13 milyon dolar değerindeki 89.000 ETH’nin bilinmeyen bir cüzdandan kripto para borsası Poloniex’e transfer edildiğini bildirdi.

Transferi gerçekleştiren cüzdanın 1 Nisan 2018’den bu yana aktif olmadığı ortaya çıktı. Buradan cüzdan sahibinin kripto kışı boyunca elindeki Ethereum’ları (ETH) satmaktan kaçındığı çıkarımında bulunulabilir.

Cüzdandaki Ethereum’ların (ETH) yeniden harekete geçmesinin en olası sebeplerinden biri, saatler sonra Ethereum Blockchain’inde 9069000 numaralı blokta gerçekleşecek olan Istanbul güncellemesi olarak gösteriliyor.

Genelde bir ağda büyük bir güncelleme yapıldığında kripto para biriminin fiyatı artar. Cüzdan sahibinin de olası bir fiyat artışını hesaba katarak satış yapmak için elindeki ETH’ları hazırladığı söylenebilir.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

Yorum Yapın, Görüşlerinizi Paylaşın

Bizi Takip Edin

725BeğenenlerBeğen
111TakipçilerTakip Et
10,589TakipçilerTakip Et
36AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar