Uyuyan 13 Milyon Dolar Değerindeki 89.000 Ethereum (ETH) Harekete Geçti! • Coinkolik
Yükleniyor...

Uyuyan 13 Milyon Dolar Değerindeki 89.000 Ethereum (ETH) Harekete Geçti!

Blockchain'lerdeki büyük hareketleri takip ederek ve takipçileri ile paylaşan Twitter'daki Whale Alert hesabı, 6 Aralık'ta yaklaşık 13 milyon dolar değerindeki 89.

13 Milyon Dolar Değerindeki Uyuyan 89.000 Ethereum ETH Harekete Geçti

Blockchain’lerdeki büyük hareketleri takip ederek ve takipçileri ile paylaşan Twitter’daki Whale Alert hesabı, 6 Aralık’ta yaklaşık 13 milyon dolar değerindeki 89.000 ETH’nin bilinmeyen bir cüzdandan kripto para borsası Poloniex’e transfer edildiğini bildirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Transferi gerçekleştiren cüzdanın 1 Nisan 2018’den bu yana aktif olmadığı ortaya çıktı. Buradan cüzdan sahibinin kripto kışı boyunca elindeki Ethereum’ları (ETH) satmaktan kaçındığı çıkarımında bulunulabilir.

Cüzdandaki Ethereum’ların (ETH) yeniden harekete geçmesinin en olası sebeplerinden biri, saatler sonra Ethereum Blockchain’inde 9069000 numaralı blokta gerçekleşecek olan Istanbul güncellemesi olarak gösteriliyor.

Genelde bir ağda büyük bir güncelleme yapıldığında kripto para biriminin fiyatı artar. Cüzdan sahibinin de olası bir fiyat artışını hesaba katarak satış yapmak için elindeki ETH’ları hazırladığı söylenebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x