Uzman Analist Bitcoin'in (BTC) 12.000 Dolara Ulaşacağı Tarihi Verdi! • Coinkolik
Yükleniyor...

Uzman Analist Bitcoin’in (BTC) 12.000 Dolara Ulaşacağı Tarihi Verdi!

Bir analist geçtiğimiz günlerde Bitcoin hakkındaki düşüncelerini paylaştı ve son haftalık kapanışın inanılmaz derecede güçlü olduğunu belirterek, BTC'nin bu hafta 12.

Uzman Analist Bitcoinin BTC 12.000 Dolara Ulasacagi Tarihi Verdi

Bir analist geçtiğimiz günlerde Bitcoin hakkındaki düşüncelerini paylaştı ve son haftalık kapanışın inanılmaz derecede güçlü olduğunu belirterek, BTC’nin bu hafta 12.000 dolara ulaşamaması için hiçbir neden görmediğini ekledi.

BTC’nin yakın zamandaki yükselişi onu 11.500 dolarlık yüksek seviyelere çıkardı, bu noktada ise para biriminin en yakın direnci kırıp kıramayacağı merak konusu oldu. Kripto para birimi için bir sonraki temel direnç seviyesi 11.600 dolar civarı olarak belirtiliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir analist, Bitcoin’in 12.000 dolara yükselmek için konumlandırılabileceğine inanıyor. Kripto para biriminin son haftalık mum kapanışının gücüne işaret ederek, fiyatının önümüzdeki günlerde büyük bir türbülansla karşılaşması için hiçbir neden olmadığını belirtti.

Bitcoin ve tüm kripto para piyasası şu anda yeniden bir konsolidasyon aşamasında olabilir. Lider kripto para birimi önceki yatay ticaret dalgasına son veren bazı yoğun yukarı yönlü ivme hareketleri gördükten sonra, konsolidasyon aşamasından çıkmaya çalışıyor.

Bitcoin’in fiyatı, konsolidasyon aşaması nedeniyle son birkaç saat içinde düşüş gösterdi. Bu düşüş, kripto para biriminde yükseliş gösteren haftalık mum kapanışının ardından meydana geldi. Analistler, bu kapanışın kripto paranın kendisine ileriye dönük ciddi bir güç sağlayacağına ve potansiyel olarak son düşüş trendine sağlam bir son vereceğine inanıyor.

BTC’yi düşürebilecek, 11.100 dolar civarında bir CME makası olduğunu belirtelim. Bununla birlikte bir kez kapatıldıktan sonra bu fiyat seviyesinin etrafındaki destek, Bitcoin’i önemli ölçüde yüksek seviyelere çıkarmak için yeterli olabilir.

Bitcoin Direnci Kırmak İçin Mücadele Ediyor

Yazım sırasında Bitcoin 11.561 dolar seviyesinde işlem görüyor. üzerindeki son yüksek seviyelerden hafif bir düşüşe işaret ediyor.Bir sonraki tüm piyasa eğiliminin büyük olasılıkla Bitcoin’e bağlı olacağı ve bu hafif aşağı yönlü momentumu genişletip uzatmayacağı.

BTC’nin 11.100 dolar civarında olan son yükselişinde oluşturduğu CME boşluğuna ulaşana kadar düşmeye devam etmesi mümkündür.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Sercan
Sercan
3 yıl önce

öznesinin sıfatıyla sunulan haberde bilin bakalım ne eksik :)

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x