Yükleniyor...

Uzman Analiste Göre Bitcoin (BTC) İçin En Kötü Senaryo Kapıda

Önde gelen bir kripto para analisti, Bitcoin trader’ları için sıkıntıların kapıda olduğunu söylüyor

uzman analist e gore bitcoin btc icin en kotu senaryo kapida 1

Önde gelen bir kripto para analisti, Bitcoin trader’ları için sıkıntıların kapıda olduğunu söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Data Dash’in yeni bir bölümünde Nicholas Merten, Bitcoin’in (BTC) mevcut fiyat hareketinin 9.000 dolara geri çekilme olasılığını gösterdiğini söylüyor.

“Şu anda gördüğümüz şey, bir anlamda Bitcoin için gerçekten korktuğum bir şey. Uzun vadede kötü bir şey değil, sadece kısa vadede kötü. Bu durum muhtemelen daha büyük bir pozisyon oluşturmamız için bir pozisyon verebilir. Bitcoin’de 12000 dolara yükseldik ve şimdi düşük seviyenin geçen hafta yaklaşık 9800 dolar civarında olmasıyla tekrar aşağıya doğru düzelttik. Pek çok insan Bitcoin’in nereye gideceğini merak ediyor. Burada görülen şey, önceki direnişin desteklenmesidir.”

Merten, Bitcoin’in fiyat hareketini altının son yörüngesi ile tüm zamanların en yüksek seviyelerini karşılaştırarak uzun vadede yükseliş eğilimi gösterdiğini söylüyor.

“Altının çok benzer bir durumu vardı. Uzun vadeli bir hedef, daha yüksek destek seviyeleri, direnç noktaları iken bur fiyatın bu direnç çizgisinin üzerine çıkması, aşağı inmesi ve onu desteklemesi ve ardından bir sonraki ralliyi başlatması ve tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkmasıdır. Bitcoin’e baktığımızda bu çok önemlidir çünkü Bitcoin birçok kişi tarafından yatırım felsefesi anlamında dijital altın olarak görülüyor ve gerçekten satın aldığınız şeyin bir varlık olduğunu biliyorsunuz. En kötü durum senaryosunda (Bitcoin) 9000 dolara düşecektir.″

Merten, Bitcoin‘in gelecek yılın ilk çeyreğinde tüm zamanların en yüksek seviyelerine uzun vadeli bir yükselişe başlayacağına inandığını söyledi.

Bu arada analist, DeFi boğa koşusunun henüz bitmediğini söylüyor. Ampleforth’un Bitcoin yana doğru hareket ederken en çok kazananlardan biri olmasını bekliyor.

“Yeniden canlanmaya başladık, hareketlilik geri geliyor ve şu anda yeşilin içindeyiz. Birden çok saatlik grafiklerde veya özellikle günlük olarak sinyal vermeye başlıyor.

Burada, Ampleforth’un ve diğer birçok DeFi aktörünün devreye girmeye başladığını ve bazı büyük hamleler yapmaya başladığını görmeye başlayabiliriz. Çılgın sonları olan 4 veya 5 günlük ralliler görüyoruz. Bence, daha yüksek dipler belirlemeye başladığımızda, burada piyasa değeri açısından oldukça önemli bir artış olacak.”

Ampleforth (AMPL), fiyat-arz dengesini sağlamayı amaçlayan yeni bir kripto para türüdür. Teknik incelemesine göre AMPL’nin arzı, token fiyatına bağlı olarak her 24 saatte bir genişler veya daralır. AMPL 1 doların üzerinde işlem yaparsa, kullanıcılar daha fazla token alır ve AMPL 1 doların altında işlem yaparsa kullanıcılar token kaybeder.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x