Yükleniyor...

Uzman Analistten İnanılmaz Tahmin: ETH 450 Dolara Çıkacak!

Ethereum (ETH) fiyatı 365 dolara yükselirken, destek 350 dolarda görülüyor.

eth 450 dolara cikacak

Ethereum (ETH) fiyatı 365 dolara yükselirken, destek 350 dolarda görülüyor. Çoğu analist, ETH’de yükselişin devam edeceğine inanıyor.

Trading View analisti Vince Prince’in Ethereum fiyat tahmini, kripto para biriminin yakında 340 dolara doğru bir düşüş eğilimi göreceğini öne sürmüştü. Kripto para birimi 27 Eylül’de 360 ​​doları aştı. Daha önce, kripto para biriminin 385 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin ediliyordu. Yazım sırasında Ethereum, Bitstamp’ta 364,27 ABD Doları olarak fiyatlandırılmıştı. Fiyat 24 saatlik grafikte günün en düşük seviyesi olan 347,16 dolara düştü. 350 dolar işaretinde güçlü destek görülüyor.

Uzman analist Marc P Markets, ETH’nin 450 dolara doğru yükseliş göstereceğini iddia ediyor.

eth bitstamp

Ethereum’dan ne beklenir?

Trading View analisti Solldy, ETH fiyatının yakında 385 dolara yükseleceğine inanmaya devam ediyor. Kripto para birimi şu anda artan bir destek hattının üzerinde işlem görüyor.
Ethereum fiyat tahminine göre, kripto para birimi 385,46 dolar seviyesine yükselecek.

solldy eth analizi

Stop-loss, bu ticaret için 337.27 dolar olarak işaretlendi ve Ethereum tarafından desteklendi. ETH 21 Eylül’de düştüğünden beri yükselen bir trend çizgisiyle desteklendi. Bu ticaret devreye girerse, fiyat 385.46 dolar işaretine doğru hareket edecek.

ETH Fiyatı 450 Dolara Yükselecek mi?

Trading View analisti Marc P Markets, ETH fiyatının 24 saatlik grafikte çift dip oluşumu gözlemlediğine inanıyor. Ethereum fiyat tahminine göre, kripto para birimi yakında 445 dolar işaretine doğru bir yükseliş görecek.

mark p eth analizi

Çift patern oluşumu 310.50 dolar seviyesinde gerçekleşti ve çift paternin kripto para biriminin yükseliş sonucunu gösterdiğini bildiğimiz için analist, ETH fiyatının yakında bu ticaret için hedef fiyat olan 446.80 dolar işaretine doğru yükseleceğine inanıyor.

Ethereum İçin Sırada Ne Var?

Trading View analisti Vince Prince, ETH fiyatının şu anda içinde bulunduğu yükselen kanaldan çıktıktan sonra 360 dolar işaretini aşacağına inanıyor. Ethereum fiyat tahminine göre, kripto para biriminin bir sonraki 340 dolar işaretinin altına düşmesi gerekiyor. Grafiğe göre, kripto para birimi, işlem yaptığı görünen kanalın üst direnç seviyesinin altında yükselen bir takoz modeli oluşturdu. Son zamanlarda, ETH fiyatı yükselen kenarın altına düştü ve şimdi test edilmesi bekleniyor. Ethereum fiyat tahminine göre, Ethereum azalan trend çizgisine doğru hareket edecek ve ardından 330 ila 340 dolar aralığına doğru ani bir düşüş gözlemleyecektir.

vince eth analizi

Sonunda, ETH/USD çifti bu destek aralığından sekecek ve alçalan kanalın üst sınırına doğru yükselişini sürdürecektir.

Ethereum Fiyat Tahmini: Yükseliş Eğilimi mi Var?

Trading View analisti Mudrex, ETH fiyatının 1 günlük grafikte yükseliş eğilimi göreceğini düşünüyor. Bu Ethereum fiyat tahminine göre, kripto para birimi şu anda Bollinger Bantları içinde işlem görüyor. Alt Bollinger Bandından destek aldıktan sonra, kripto para biriminin orta çizgiyi geçmesi ve ardından bir yükseliş eğilimi gözlemlemesi bekleniyor. Ticaret hacmi, kripto para biriminin fiyatı düştükçe artarken, fiyat artışıyla azaldı. Bu, satın alma baskısının zayıfladığı anlamına gelir.

mudrex eth analizi


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x