Anasayfa Bitcoin Haberleri Uzman İsim Bitcoin (BTC) İçin Ayı Sinyali Verdi

Uzman İsim Bitcoin (BTC) İçin Ayı Sinyali Verdi

ABONE OL:google-news

Altın savunucusu olarak bilinen, Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff; Grayscale ile ilgili teorisini Twitter’da dile getirdi.

Schiff, Bitcoin balinalarının hisselerini satması muhtemel olan ‘GBTC spekülatörlerine’ paralarını boşalttığını iddia ediyor ki bunu Bitcoin fiyatını düşürecek bir hareket olarak not ediyor.

Schiff’e göre Bitcoin’in güçlü ellerden zayıf ellere geçmesi ayı piyasası anlamına geliyor.

peter schiff

GBTC Düşüşte

Grayscale Bitcoin Trust, kısa süre önce 19.879 BTC (haberin yazım zamanında 182 milyon dolara yakın) daha ekledi.

Varlık yönetim firmasının, yeni koinlerin piyasaya sürülmesinden üç kat daha hızlı Bitcoin satın alması ile birlikte görülen artan kurumsal talep, yüksek bir boğa işareti olarak algılanıyordu.

Ancak Grayscale’in Ethereum Trust’ın (ETHE) hisseleri zirveden %65 düştüğü için Schiff, GBTC’nin de aynı durumu yaşamasını bekliyor.

Kripto para araştırma firması Messari’ye göre mal yatırımları (ayni) GBTC toplam varlıklarının %80’ini oluşturuyor, bu da arbitraj arayan yatırımcıların BTC’yi marj ödünç aldıkları ve kar etmek için altı aylık sürenin sona ermesinden sonra hisselerini sattıkları anlamına geliyor.

2019’un üçüncü çeyreğinde ayni katkıların oranı %79’du, ancak Grayscale bunu diğer raporlarında açıklamadı.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Kaynaku.today
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Hukuk fakültesi mezunu olan Türkan; çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir de kripto para birimleri alanında uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

921BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,993TakipçilerTakip Et
612AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar