Yükleniyor...

Uzmanlar 10 Bin Doları Geçen Bitcoin (BTC) için Ne Diyor?

Kripto para piyasaları son zamanların en hareketli günlerini yaşıyor.

Uzmanlar Bitcoin

Kripto para piyasaları son zamanların en hareketli günlerini yaşıyor. Yatırımcılar yatırımına ne yapacağını ve önümüzdeki günleri merak ediyor. Uzmanlar yaşanan gelişmeleri değerlendirdiler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Uzmanlar son günlerde çok sert bir şekilde yükselen Bitcoin’deki yükselişi büyük ölçüde yarılanmaya paralel yorumluyorlar.

Ahmet Solmaz: Yarılanmaya Kadar Sarı, Sonrası Yeşil

Bitcoin trader’ı ve teknik analist Ahmet Solmaz en büyük kripto para için yarılanma ve yıl sonu hedefini paylaştı. Solmaz kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Solmaz’a göre, en büyük kripto para, yarılanmaya kadar 12 bin dolar ile 8 bin 300 dolar aralığında konsolide olacak, ardından kademeli bir şekilde 34 bin dolara kadar yükselecek.

Locksmith: Bir Sonraki Direnç 10 Bin 380 Dolar

Bitcoin ve altcoin trader’ı Locksmith ise sabah saatlerinde paylaştığı grafikle 10 bin 380 doların bir sonraki direnç olduğunu, bu direncin kırılmasıyla en büyük kripto paranın kendini 11 bin doların üzerine atacağını belirtti.

Mehmet H. Tufan: Şimdi Sırada 20 Bin Dolar Var

Twitter hesabından açıklama yapan popüler kripto para analisti Mehmet Hasan Tufan, “şimdi sırada 20 bin dolar var” ifadelerini kullandı.

Rookie: Hedef 10 Bin 400 Dolar

Kripto para trader’ı Rookie, bir sonraki hedefin 10 bin 400 dolar olduğunu belirtti.

Selcoin: Halving Satışları Başlayacak

Kripto para analisti ve trader’ı Selcoin ise Bitcoin’in düzeltmeden 10 bin doların geçilmesiyle daha önce verdiği 11 bin 800 ila 12 bin 500 dolar bölgesine yaklaşıldığını söyledi. Yarılanma satışlarının başlayabileceğine dikkat çeken analist, bu satışların Bitcoin alamayanlara alım fırsatı vereceğini düşündüğünü ifade etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x