Yükleniyor...

Uzmanlara Göre Bu Altcoin Devasa Bir Şekilde Büyüyerek Bitcoin’i (BTC) Alt Edecek! Peki Nasıl?

Blokchain arama ve analiz platformu Blockchair'in baş geliştiricisi ve blockchain eğitmeni Nikita Zhavoronkov, iddialı bir tahminde bulundu.

crypto currency coin

Blokchain arama ve analiz platformu Blockchair’in baş geliştiricisi ve blockchain eğitmeni Nikita Zhavoronkov, iddialı bir tahminde bulundu. Nikita Zhavoronkov, Bitcoin’in böyle giderse akıllı sözleşmeler, yeni gizlilik özellikleri ve ölçeklendirme teknolojilerindeki eksiklikleri dolayısıyla lider kripto para birimi olma özelliğini kaybedebileceğini dile getiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Zhavoronkov’a göre, şu anda piyasa değeri ile ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum’un Bitcoin’i tahtından etme olasılığı bir hayli yüksek! Baş geliştirici, bu iddiasını kanıtlamak için 5 yılın yeterli olabileceğini söylüyor. Ayrıca en büyük ikinci kripto varlığın 6 kat büyümeye ihtiyacı olduğunu ekliyor.

Bilindiği üzere ETH 2.0 kripto para topluluğu tarafından uzun zamandır bekleniyor ve kimilerine göre Bitcoin yarılanmasına göre daha büyük bir katalizör olabileceği söyleniyor. Nikita Zhavoronkov, Ethereum’un Bitcoin’in tahtını devirme olasılığına şüphe ile bakanlara “İnternet tarihine bakın” diyor ve kripto para pazarının oynaklığına ve vahişiliğine vurgu yaparak, insanların daha geniş gözlüklerden bakmaları gerektiğini söylüyor. Nikita Zhavoronkov şunları belirtiyor:

“(…)Diğer kripto paralar gelişirken Bitcoin daha da durgunlaşırsa, hakimiyet de düşmeye devam edecek. Bitcoin için en büyük felaket de o zaman gelecek. Ethereum 2.0 sonrası herkes ETH almak için sıraya girecek.(Oldukça yüksek ihtimalli bir senaryo)”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x