Yükleniyor...

Uzmanların Büyük Patlama Yapmasını Beklediği Altcoin’ler

Bitcoin (BTC), göz alıcı performansının ardından altcoin’lere fırsat vermiş durumda.

Usta Analistlerin Ralli Yaşamasını Beklediği Altcoin’ler

Bitcoin (BTC), göz alıcı performansının ardından altcoin’lere fırsat vermiş durumda. Birçok altcoin’de yükseliş beklentisi oluşurken, yatırımcılar popüler iki kripto birimi XRP ve XLM’den oldukça umutlu. Yatırımcılarının umutlarının yanına şimdi de analistlerin olumlu görüşleri eklendi. İki altcoin için yapılan analizler yakın zamanda büyük bir patlama yaşanacağını gösteriyor.

Popüler Altcoin’ler Yükselişte

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

XRP, 13 Şubat 2020’de yüzde 13’ten fazla bir yükselişle kritik seviye olan 0,30 doları rahat bir şekilde geçti. Üçüncü en büyük kripto para birimi yazım sırasında 0,33 dolar seviyesinde işlem görüyor.

XLM ise güne yüzde 7’nin üzerinde bir değer kazanarak başladı. Bu yükseliş kripto para piyasasında oldukça iyi karşılandı ve kripto para biriminin çok daha yüksek seviyeleri görmesi bekleniyor.

XRP Yeni Zirvelere Doğru Yürüyor

XRP, 31 Temmuz 2019’dan beri ilk defa 0,30 dolar seviyesini geçti. 0,25 dolar seviyesini geçtikten sonra arkasına aldığı olumlu hava ile yükselişine devam ederek kritik bir direnç seviyesini aştı.

Twitter’daki popüler bir kripto para analisti TradingTank, XRP hayranlarının kutlamalara başlaması gerektiğini söyledi.

Başka bir popüler kripto para trader’ı “paddystash” ise, XRP’de üç yıldır destek ve direnç seviyesi olarak işleyen bölgenin kırılması halinde yeni zirvelerin çok yakın olduğunu söyledi. Analist son olarak mevcut XRP grafiğinin şimdiye kadar gördüğü en inanılmaz grafiklerden birine sahip olduğunu belirtti.

XLM, XRP’den Daha Çok Kâr Getirebilir

Kripto para analisti Michael Van de Poppe, hem XRP’nin hem de XLM’nin boğa koşusuna başlayacağını Twitter’dan paylaştı. Analist ayrıca, DOGE’nin bu iki kripto parayı takip ederek yükseliş kervanına katılacağını iddia etti.

Başka bir kripto analisti crypto_birb ise XLM’nin büyük bir fincan ve kulp konsolidasyonundan çıkmayı başardığını belirtti. Analist ayrıca iki kripto paranın da yükseleceğini söyleyerek daha ucuz olan XLM’nin daha çok kâr getireceğini belirtti. Son olarak analist, zaten yükselmiş olan kripto paralara yatırım yapmaktansa henüz değer kazanmamış kripto paralara yatırım yapılmasının daha iyi olacağına dikkat çekti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x