Yükleniyor...

Uzmanların Olumlu Öngörüleriyle BlockShow Asia 2018 Etkinliği Sona Erdi

Uzmanların kripto paralar ve Blockchain'in 2019'da daha iyi olacağı öngörülerinde bulundukları BlockShow Asia 2018 etkinliği sona erdi.

BlockShow Asia 2018

Uzmanların kripto paralar ve Blockchain’in 2019’da daha iyi olacağı öngörülerinde bulundukları BlockShow Asia 2018 etkinliği sona erdi.

BlockShow ekibine göre EXP20’ye katılan potansiyel yatırımcılar da dahil olmak üzere iki gün süren etkinliğe toplamda 2.800 kişi katıldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Etkinliğin tartışma panellerine çeşitli kripto para ve Blockchain projelerinden 50’den fazla konuşmacı yer aldı. İlk gün uzmanlar Çin’deki kripto para yasağı, yapay zeka (AI) için merkezi olmayan ağlar ve Blockchain teknolojisinin ekolojisi ve oyun sektörü üzerindeki etkisi üzerine tartıştılar. Blockchain girişimi chiliZ’in CEO’su Alexandre Dreyfus konferansla ilgili bir tweet attı:

Kripto meraklısı ve merkezi olmayan sosyal medya platformu Mithril’in kurucusu Jeffrey Huang, etkinliği ilk gününde kripto para piyasası için 2019’un olumlu geçeceğine dönük bir konuşma yaptı:

Üç ila altı ay içinde büyüme patlaması yaşanacak. Bu yeni teknolojide, yeni bir alanda, gerçekten sessiz bir yerde olmak harika ve henüz kimsenin sırrı yok. Bence kesinlikle ayı piyasası kripto para piyasasına yardım ediyor; Çin yasağı gibi. Gürültüden kurtuluyor, taklitlerden kurtuluyor ve bundan yaklaşık üç ila beş yıl sonra olmayacak insanlardan kurtuluyoruz. Ayı piyasası Riske girecek olan kişilerin […] işe koyulmasına ve öne çıkmasına izin veriyor.

Wall Street’in kripto para uzmanlarından Tom Lee de Huang ile aynı görüşe sahip. Lee’ye göre ayı piyasaları kripto paralara yatırım yapmak için altın zaman:

Geri dönüşün daha iyi olduğu tek zaman ayı piyasasında alım yaptığınız zamandır.

Etkinliğin ikinci gününde konuşmacılar kripto paralarla ilgili yönetmenliklere, büyük firmaların Blockchain’i benimsemeye başlamalarına ve diğer soruların yanı sıra kripto para borsalarının evrimine değindiler.

İkinci günün açılış konuşmasını yapan Çin’in en eski kripto borsası ve madencilik çiftliği BTCC’nin kurucu ortağı Bobby Lee, Matrix filmindeki sistem ile fiat parayı karşılaştırdı. Farklı ülkelerin yakın gelecekte kripto paralarla mücadele etmeye çalışacağı tahmininde bulundu:

Paranın özgürlüğü konusunda bir savaş olacak. Hükümetler Bitcoin’i dünya çapında bastırmak için daha fazlasını yapacaklar. Özellikle bu ayı piyasasına rağmen eğer sizin gerçekten bir inancınız varsa […] Bitcoin’i elinizde tutun ve zamana karşı sabredin.

BlockShow CEO’su Addy Creeze, “ayı piyasası” ve “kripto kışı”nın konferansta en çok duyulan kelimeler arasında yer aldığını söyledi. O da 2019’da piyasanın durumunun tersine döneceğine inananlardan.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x