Ana Sayfa Etkinlikler Uzmanların Olumlu Öngörüleriyle BlockShow Asia 2018 Etkinliği Sona Erdi

Uzmanların Olumlu Öngörüleriyle BlockShow Asia 2018 Etkinliği Sona Erdi

Uzmanların kripto paralar ve Blockchain’in 2019’da daha iyi olacağı öngörülerinde bulundukları BlockShow Asia 2018 etkinliği sona erdi.

BlockShow ekibine göre EXP20’ye katılan potansiyel yatırımcılar da dahil olmak üzere iki gün süren etkinliğe toplamda 2.800 kişi katıldı.

Etkinliğin tartışma panellerine çeşitli kripto para ve Blockchain projelerinden 50’den fazla konuşmacı yer aldı. İlk gün uzmanlar Çin’deki kripto para yasağı, yapay zeka (AI) için merkezi olmayan ağlar ve Blockchain teknolojisinin ekolojisi ve oyun sektörü üzerindeki etkisi üzerine tartıştılar. Blockchain girişimi chiliZ’in CEO’su Alexandre Dreyfus konferansla ilgili bir tweet attı:

Kripto meraklısı ve merkezi olmayan sosyal medya platformu Mithril’in kurucusu Jeffrey Huang, etkinliği ilk gününde kripto para piyasası için 2019’un olumlu geçeceğine dönük bir konuşma yaptı:

Üç ila altı ay içinde büyüme patlaması yaşanacak. Bu yeni teknolojide, yeni bir alanda, gerçekten sessiz bir yerde olmak harika ve henüz kimsenin sırrı yok. Bence kesinlikle ayı piyasası kripto para piyasasına yardım ediyor; Çin yasağı gibi. Gürültüden kurtuluyor, taklitlerden kurtuluyor ve bundan yaklaşık üç ila beş yıl sonra olmayacak insanlardan kurtuluyoruz. Ayı piyasası Riske girecek olan kişilerin […] işe koyulmasına ve öne çıkmasına izin veriyor.

Wall Street’in kripto para uzmanlarından Tom Lee de Huang ile aynı görüşe sahip. Lee’ye göre ayı piyasaları kripto paralara yatırım yapmak için altın zaman:

Geri dönüşün daha iyi olduğu tek zaman ayı piyasasında alım yaptığınız zamandır.

Etkinliğin ikinci gününde konuşmacılar kripto paralarla ilgili yönetmenliklere, büyük firmaların Blockchain’i benimsemeye başlamalarına ve diğer soruların yanı sıra kripto para borsalarının evrimine değindiler.

İkinci günün açılış konuşmasını yapan Çin’in en eski kripto borsası ve madencilik çiftliği BTCC’nin kurucu ortağı Bobby Lee, Matrix filmindeki sistem ile fiat parayı karşılaştırdı. Farklı ülkelerin yakın gelecekte kripto paralarla mücadele etmeye çalışacağı tahmininde bulundu:

Paranın özgürlüğü konusunda bir savaş olacak. Hükümetler Bitcoin’i dünya çapında bastırmak için daha fazlasını yapacaklar. Özellikle bu ayı piyasasına rağmen eğer sizin gerçekten bir inancınız varsa […] Bitcoin’i elinizde tutun ve zamana karşı sabredin.

BlockShow CEO’su Addy Creeze, “ayı piyasası” ve “kripto kışı”nın konferansta en çok duyulan kelimeler arasında yer aldığını söyledi. O da 2019’da piyasanın durumunun tersine döneceğine inananlardan.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Medya Hesaplarımız

597BeğenenlerBeğen
9TakipçilerTakip Et
6,136TakipçilerTakip Et
14AboneAbone Ol

Diğer Haberler

Bloomberg Tether’ı İnceledi: Tether (USDT) Hakkındaki İddialar Gerçek mi?

Bloomberg News tarafından incelenen Tether'ın ABD Doları rezervlerine önemli miktarda ilgi duyduğu ortaya çıktı. Şirketin ABD Doları rezervleri, Kanada, Bahamalar ve Porto Riko dahil...

Spencer Bogart Bitcoin’in Fiyatı için 50.000 Dolarlık Öngörüsünü Koruyor!

Bitcoin, bu yıl kripto para piyasasının hacminde görülen çöküşün ortasında piyasa hacminin %80'ini kaybetti. Ancak Spencer Bogart, dijital paranın şu anki değerini hala %1328'e kadar...

JPMorgan: Bitcoin Ayı Piyasası Kurumsal Yatırımcıları Korkutuyor

Kurumsal yatırımcılar uzun süredir kripto para ayı piyasasından korkuyor. En azından küresel pazar stratejisti Nikolaos Panigirtzoglou da dahil olmak üzere JPMorgan Chase & Co. analistlerinden...

Kripto Para Piyasasında Neler Oluyor? Bitcoin 4.000 Doları Görür mü?

Geçtiğimiz 24 saat içinde kripto para piyasası Kasım ayından bu yanaki en güçlü günlük ralliyi gösterdi. Bitcoin yüzde 11'den fazla değer kazanarak 3.181 dolardan...

Kurumsal Yatırımcılar Ağırlıklı Olarak Tezgah Üstü Piyasalardan Bitcoin (BTC) Alıyor!

Kripto para piyasasının dört gözle beklenenleri şüphesiz kurumsal yatırımcılar. Kurumsal yatırımcıların piyasaya ilgi gösterdikleri ama bir türlü piyasaya giriş yapmadıkları bilinen bir gerçek. Araştırma...