Yükleniyor...

Vays, Bitcoin Fiyatında Nisan Ayında Yükseliş Bekliyor

Bitcoin (BTC) bugün güne yüzde 2 oranında düşüş yaşayarak başladı ancak bir kripto para trader’ı önümüzdeki hafta yükseliş senaryosu yaşanacağını dile getiriyor.

tone vays bitcoinde yükseliş bekliyor

Bitcoin (BTC) bugün güne yüzde 2 oranında düşüş yaşayarak başladı ancak bir kripto para trader’ı önümüzdeki hafta yükseliş senaryosu yaşanacağını dile getiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coin360 ve Cointelegraph piyasalarından elde edilen veriler, BTC / USD’nin hafta sonu başlarken 7 bin dolardan destek alamadığını gösterdi. Cuma günü parite 6 bin dolara döndü ve 6 bin 800 dolara yaklaşmak için hafif bir toparlanmadan önce 6 bin 630 dolarlık günlük en düşük seviyesine geriledi. Yatırımcıların cesaret verici işaretlerine rağmen, fiyat momentumu Bitcoin için kesinlikle zayıf kalırken, boğa tüccarları hızlı bir kırılma beklemeleri nedeniyle hayal kırıklığına uğradı.

Yükseliş Trendi Bekliyor

Bununla birlikte, Tone Vays için, önümüzdeki on dört gün haftalık grafik; günlük grafik dağılımına denk gelebilecek yükseliş eğilimi görmeli. Eğer bu nisanda ne kadar geç gerçekleşirse, o kadar iyi olacak. Vays, Trading Bitcoin YouTube serisinin son bölümünde açıklamalarda bulundu. Vays, “Bu (yükselen) üçgenin mümkün olduğunca Nisan ayının sonuna kadar çekilmesini isterim. Herkes güçlü yükselişin asla gelmeyeceğinden ötürü hayal kırıklığına uğrar ve sonra gelir” ifadelerini kullandı. Vays, ayrıca şunları söyledi:

 “6,300-4,400 dolar civarında Bitcoin biriktireceğim ve sonra oraya gidersek yine büyük bir kırılma seviyesinde olacağım. Bunu yarın yaşayabiliriz, bu gece yaşayabiliriz.”

Madenciler Hazırlanıyor

Cuma günü, Cointelegraph Markets analisti filbfilb de Bitcoin boğalarının mevcut koşullar altında “güçlü” bir konumda bulunduğuna ve pazarı 8 bin dolara yaklaştırabileceklerine inanıyordu. Bu ay özellikle Bitcoin madencileri arasında ilginç davranışlar bekleniyor. Gelecek hafta, iki hardfork Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV (BSV) halving’i yaşanacak. Bitcoin’in kendi halving’i ise yaklaşık 40 gün içinde gerçekleşecek ve blok başına maden geliri 12,5 BTC’den 6,25 BTC’ye düşecek. Bazılarına göre, madencilerin katılımı Mart ayında düşük BTC fiyatları nedeniyle zaten değişti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x