Yükleniyor...

VeChain Parlamaya Devam Ediyor: Microsoft’un Duyurusu Sonrası VET Yüzde 25 Arttı

Microsoft’la ortaklık kurarak ‘The Way of the Tiger’ oyununun Blockchain’inde piyasaya sürüleceği haberini paylaşan VeChain (VET), yüzde 25’in üzerinde değer kazandı 1980'lerde piyasaya sürülen ve ilk gamebook'lardan biri olan 'The Way of the Tiger', kurucusu tarafından piyasaya yeni bir biçimde sürülmesine karar verildi.

vechain vet

Microsoft’la ortaklık kurarak ‘The Way of the Tiger’ oyununun Blockchain’inde piyasaya sürüleceği haberini paylaşan VeChain (VET), yüzde 25’in üzerinde değer kazandı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

1980’lerde piyasaya sürülen ve ilk gamebook’lardan biri olan ‘The Way of the Tiger’, kurucusu tarafından piyasaya yeni bir biçimde sürülmesine karar verildi. Ancak oyun bu sefer VeChain Blockchain’inde hayat bulacak.

Microsoft Vechain (VET)’İ Ölçeklenebilirliği İçin Seçti

Orijinal oyunun ünlü yazarı Jamie Thomson, Eidos ve Fable oyun yapımcıları ile birlikte çalışacak. Yazılım devi Microsoft da onlara katılacak. Oyun VeChainThor defterinde yayınlanacak. VET, büyük ölçeklenebilirliği için seçildi. Ayrıca, tüm kripto para işleri ile uğraşmak zorunda kalmadan kartlar ve öğeler oluşturmanıza olanak sağlıyor.

VeChain (VET) Fiyatı Neredeyse Yüzde 26 Arttı

Haberin açıklanmasından sonra VeChain, CoinMarketCap verilerine göre yüzde 25’in üzerinde bir artış gösterdi. Aslında bu kripto paranın bu sene yaşadığı ilk dikkat çekici artış değil. Çin’in etkisiyle VET 35 Satoshi’den şu anki seviye olan 105 Satoshi’ye kadar geldi.

Blockchain Oyunları

Ethereum popüler oyun CryptoKitties’i 2018’de başlattığından beri, Blockchain oyunları dünya genelinde popülerlik kazanıyor. Geçen yıl topluluk CryptoKitties’le o kadar ilgilenmişti ki Ethereum işlem ücretlerinde çarpıcı bir artış yaşanmış ve bunun sonucunda büyük bir sıkıntılar baş göstermişti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x