Yükleniyor...

VeChain (VET) Son Gelişmelerle İvme Kazandı

Popüler altcoin VeChain (VET), dünyaca ünlü önemli bir konferansta sahne alacak.

vechain vet fiyatı ivme kazandu

Popüler altcoin VeChain (VET), dünyaca ünlü önemli bir konferansta sahne alacak. VeChain bu gelişmeyi duyurmasının ardından fiyatında da yükseliş yaşadı.

9 Temmuz – 11 Temmuz 2020 tarihleri ​​arasında, Dünya Yapay Zeka Konferansı (WAIC), Covid-19 salgını nedeniyle çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek. Şangay Belediyesi tarafından düzenlenen yıllık konferansın misyonu, insanlığın en büyük teknolojik başarılarının peşinde, fikir ve kaynak alışverişinde bulunmak için mevcut ve gelecekteki AI yenilik girişimleri ve şirketlerine küresel bir platform sağlamak.

Konferansın bu kadar önemli olmasının sebebi; VeChain’in Microsoft, Amazon ve Alibaba gibi devlerle beraber katılacak olması. VeChain etkinlikte, “Geleceği Blockchain’leştir, ekonomiye güç ver” başlıklı konferansla blockchain oturumunu da açmış olacak.

Haber İvme Yarattı

VeChain’in fiyatı bu duyurunun ardından 2018’den bu yana görülmemiş bir seviyeye ulaştı. CoinMarketCap verilerine göre kripto para birimi yaklaşık yüzde 500’lük bir artış yaşadı. Kripto para birimi 0.0028 dolar seviyesinden 0.016 dolar seviyesine ulaşsa da sonra ufak bir gerileme yaşadı. Altcoin yazının yazıldığı sırada 0, 014434 dolardan işlem görüyordu.