Yükleniyor...

Veri Analiz Şirketine Göre, Balinalar Bu 3 Altcoin’i Biriktiriyor

Kripto para analiz şirketi Santiment, kripto para balinalarının geçtiğimiz hafta hangi altcoin’leri biriktirdiğini ortaya koydu.

veri analiz sirketine gore balinalar bu 3 altcoini biriktiriyor

Kripto para analiz şirketi Santiment, kripto para balinalarının geçtiğimiz hafta hangi altcoin’leri biriktirdiğini ortaya koydu.

Piyasa koşullarına ilişkin yeni bir raporunda Santiment, 3 Mart itibarıyla 100 ve üzerinde yearn.finance (YFI) token’ına sahip balina sayısının bir önceki haftaya göre 64’ten 68’e yükseldiğini söyledi.

veri analiz sirketine gore balinalar bu 3 altcoini biriktiriyor 1

Santiment’e göre, oyun token’ı Enjin (ENJ) de balinaların ilgisi dahilinde bulunuyor. 1 milyondan fazla ENJ token’ına sahip cüzdan sayısı 84’ten 91’e yükseldi.

veri analiz sirketine gore balinalar bu 3 altcoini biriktiriyor 2

Santiment ayrıca, balinaların Crypto.com’un yerel varlığı CRO’yu da önemli bir hızla biriktirdiğini bildirdi. 10.000’den fazla CRO bulunduran cüzdan sayısı %2.78 artışla 2.591’e yükseldi.

veri analiz sirketine gore balinalar bu 3 altcoini biriktiriyor 3

Şirket verileri, balinaların bazı altcoin’lerden çıktığını da ortaya koyuyor. Bunlar ise, 2. katman ölçekleme çözümü Polygon (MATIC), sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA) ve zincir dışı ölçeklendirme çözümü Raiden (RDN).

Şirket, MATIC’in azalan balina nüfusuna rağmen, ENJ, Theta Fuel (TFUEL) ve XinFin (XDC) ile birlikte piyasanın çoğundan, özellikle de BTC’den daha iyi performans gösterdiğini bildirdi.

Son zamanlarda bazı altcoin’ler Bitcoin’i geride bırakıyor olsa da Santiment, balinalarının BTC arzını önemli ölçüde azalttığını ve bunun lider kripto para birimi için büyük bir yükseliş anlamına gelebileceğini söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x