Yükleniyor...

Veri Analiz Şirketine Göre Balinalar Hızla Bu Altcoin’i Biriktiriyor

Kripto para analiz firması Santiment, bir altcoin'in yükselişinin kripto para balinaları tarafından beslendiğini söylüyor.

veri analiz sirketine gore balinalar hizla bu altcoini biriktiriyor

Kripto para analiz firması Santiment, bir altcoin’in yükselişinin kripto para balinaları tarafından beslendiğini söylüyor.

Yeni bir raporda Santiment, Ren Protocol’ün (REN) Ocak 2021’de yavaş yavaş yükselirken, perde arkasındaki bazı ölçümlerin altcoin projesinin yeni zirvelerinin yolda olduğunu gösterdiğini söylüyor. Birlikte çalışabilirlik blokzinciri likidite varlığı, bu hafta 1 doların üzerinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi belirledi.

Santiment’in bulgularına göre, bu Şubat artışı kısmen, 1 milyon veya daha fazla sayıda Ren tutan balina adreslerinin gerçekleştirdiği Ren birikiminden kaynaklanıyor. Veriler, Ren balina sahiplerinde Ocak sonundan Şubat ortasına kadar sert bir artış olduğunu gösteriyor.

veri analiz sirketine gore balinalar hizla bu altcoini biriktiriyor 1
Kaynak: The Daily Hodl

Ek olarak, Santiment, herhangi bir miktarda REN tutan benzersiz Ren adreslerinin sayısının da özellikle geçtiğimiz ay boyunca istikrarlı bir şekilde yükseldiğini bildirdi. Ayrıca son dört hafta boyunca, günlük aktif Ren adreslerinin büyümesi hızlandı ve bu da altcoin’in bir çıkış için hazırlandığını gösteriyor olabilir.

Analitik firması ilk olarak, bu ayın başlarında REN 0.80 dolar civarında işlem görürken, Ren balina adreslerindeki yükseliş trendini bildirmişti. Aynı raporda Santiment, balinaların önemli oranlarda Band Protocol (BAND) ve DeFi tokenı Aave biriktirdiğini de açıkladı.

Bu hafta Ren, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.39 dolara ve 1.18 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı. Bu ayın başlarında Band, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.34 dolara ulaştı. Aave ise 575 dolar civarında yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini belirledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Yılmaz
Yılmaz
3 yıl önce

Bu kripto para ren hangi sitede yatırım yapılıyor

ck x banner
ck youtube banner