Yükleniyor...

Veri Analiz Şirketine Göre Bu 5 Altcoin’e İlgi Artıyor

Veri analiz platformu Santiment, kripto para trader'ları arasında artan ilginin ardından yükselen beş altcoin listesini açıkladı.

veri analiz sirketine gore bu 5 altcoine ilgi artiyor

Veri analiz platformu Santiment, kripto para trader’ları arasında artan ilginin ardından yükselen beş altcoin listesini açıkladı.

Analitik firması yeni bir tweet’te XRP, Uniswap (UNI), Voyager Token (VGX), Curve (CRV) ve 1inch’i kripto para trader’larının artan ilgisinin faydalanıcıları olarak adlandırıyor:

“XRP, UNI, VGX, CRV ve 1NCH gibi altcoin’ler son 24 saat içinde altcoin yükselişini yönetti. Zincir üzerindeki temeller yaklaşmakta olan yükselişleri tanımlamak için kullanıldığından, kalabalığın ilgisi (en azından geçici olarak) Bitcoin (BTC) ve Ethereum’dan (ETH) uzaklaştı.”

EtCaONGXIAcx2VY

UNI’de Durum Ne?

Santiment, merkezi olmayan borsa (DEX) token’ının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 dolara ulaşmasının ardından UNI’ye ışık tuttu. Kripto para veri analiz platformu, UNI’nin bir düzeltme için hazır olup olmadığını belirlemek için çeşitli zincir üstü sinyalleri inceledi. Santiment, platform artık kullanıcıları yield farming ödülleri ile teşvik etmese bile Uniswap’in hacim ve işlem sayısı açısından (DEX) alanında pazar lideri olmaya devam ettiğini söylüyor.

Screen Shot 2021 02 01 at 10.35.31 AM

DEX üzerindeki faaliyet güçlü olmaya devam ederken, Santiment UNI’nin fiyatının hacimde önemli bir düşüşün ortasında yükseldiğini vurguluyor. Firma, bu farklılığın, ufukta bir fiyat dönüşünün olabileceğini gösterdiğini söylüyor.

Santiment, UNI’nin sosyal hacminin üç ayda en yüksek seviyesine fırladığını ekliyor, bu da kısa vadeli bir zirvenin mevcut olabileceğinin bir başka göstergesi.

“Her zaman olduğu gibi, kalabalık FOMO’nun en üstte olma eğiliminde ve bunun UNI için yerel bir zirve olabileceğini öne sürüyor.”

Kripto para analiz firması ayrıca, borsalarda artan kripto para arzının UNI için iyi bir işaret olmadığını belirtti.

“Son fiyat rallisi ile borsalarda coin arzında bir artış görüyoruz, bu şimdilik satış baskısı olarak hareket etmelidir, ancak önümüzdeki birkaç gün bize işlerin nasıl gideceğine dair daha net bir resim göstermelidir. Geçmişte gözlemlendiği gibi borsalardaki Coin arzındaki keskin artışların ardından fiyatlar düşme eğilimindedir.”

Sonuç olarak, Santiment, piyasaya giren yeni arz tehdidinin kripto para biriminde düşüşe neden olabileceğini UNI’nin önce zirveye çıkmasını ve sonra düşmesini bekliyor.

“FOMO’ların kalabalık olması ve bazı piyasa katılımcılarının UNI’lerini borsalara göndermesi  geçici bir tepe oluşturuyor olabilir. UNI’nin fiyatındaki artış göz önüne alındığında, topluluk hazinesi artık çok büyük bir hazine (önceden 500 milyon dolardı). Şimdi ellerinde 1 milyar dolardan fazla olmalı. Savaş sandığı aktif hale geldiğinde, daha fazla UNI’nin dolaştığını göreceğiz bu da sonunda bir miktar satış baskısı ile sonuçlanabilir.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x