Yükleniyor...
Cycecoin

Verilere Göre, Balinalar Hızla Bu Altcoin’i Biriktiriyor

Kripto para izleme platformu Santiment’ten gelen veriler, büyük oyuncuların sessizce Ethereum (ETH) biriktirdiğini ortaya koyuyor

verilere gore balinalar hizla bu altcoini biriktiriyor

Kripto para izleme platformu Santiment’ten gelen veriler, büyük oyuncuların sessizce Ethereum (ETH) biriktirdiğini ortaya koyuyor. En büyük ikinci kripto para birimi 30 günlük en düşük seviyesi olan 1.300 dolardan büyük bir sıçrama kaydetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir tweet’inde Santiment, balinaların (10.000’den fazla ETH’ye sahip) sahip olduğu Ethereum arzının yüzdesinin 2017 boğa piyasasından bu yana görülmeyen bir seviyeye ulaştığını söyledi:

“Ethereum bugün son 10 gün içinde ilk kez 1.685 doların üzerine çıkarken, balinalar artık toplam arzın %68.6’sına sahip. Bu, Kasım 2017’den bu yana balinaların sahip olduğu en yüksek yüzde.”

Büyük balinalar Ethereum’un arzını artırırken Santiment, 10.000 veya daha az ETH’ye sahip olan adreslerin yüzdesinin son üç ayda düştüğünü belirtiyor.

“Bu arada 10 ila 10.000 ETH bulunduran cüzdan sayısı [Ağustos] 2017’den bu yana en düşük yüzdeye sahip.”

verilere gore balinalar hizla bu altcoini biriktiriyor 1

Platform, en büyük 10 Ethereum balinasının lider altcoin’i ele geçirdiğini söyleyerek analizini bir adım daha öteye taşıyor:

“Ethereum’un en büyük 10 borsa dışı balina cüzdanı, Temmuz 2016’dan bu yana en fazla ETH token arzını (16.86 milyon) elinde tutuyor. 1 Mart’ta, bu adresler arasına bir günde 1.03 milyon token eklendi, bu 6 hafta içindeki en yüksek günlük sıçrama!”

verilere gore balinalar hizla bu altcoini biriktiriyor 2

Balinaların ETH’yi hızlı bir şekilde biriktirmesiyle, kripto para analisti ve fenomeni Lark Davis, lider altcoin’in boğa döngüsünün bir sonraki ayağını ateşlemeye hazır olduğuna inanıyor.

“Ethereum hala güzel bir şekilde ilerliyor. Daha fazla hacim iyi olurdu ancak şimdi direncin üzerinde kapatıyoruz. Haftanın sonunda 2.000 dolar olabilir.”

verilere gore balinalar hizla bu altcoini biriktiriyor 3


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Cycecoin
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x