Yükleniyor...

Video Oyun Devi Atari, Pixels ile Ortaklık Başlattı

Video oyun devi Atari, NFT girişimleri kapsamında baskı şirketi Pixels ile ortaklık başlattığını duyurdu.

Video Oyun Devi Atari Pixels ile Ortaklik Baslatti

Video oyun devi Atari, NFT girişimleri kapsamında baskı şirketi Pixels ile ortaklık başlattığını duyurdu.

Küresel ekonominin zorlu bir dönemden geçiyor olması, kripto endüstrisinin de ayı trendine girmesine yol açtı. Ayrıca FTX iflası, ayı trendini körüklemeye yetti. Uzun süredir ayı piyasasının etkisinde kalan kripto yatırımcıları, piyasadan kopmamakta kararlı. Son zamanlarda kripto benimsenmesi ve blockchain girişimlerinde artş gözlemlendi. Özellikle ülkeler, kripto madenciliği ve blockchain girişimleri kapsamında yoğun mesai harcıyor. Diğer taraftan NFT ve metaverse, sektördeki popülaritesini korumaya devam ediyor. Bu kapsamda oyun devi Atari, NFT alanında yeni adımlar attı. Oyun devi, Pixels ile ortaklık başlattı.

Atari, NFT Tarafında Pixels Baskılarını Kullanacak

Atari NFT Tarafinda Pixels Baskilarini Kullanacak

Video oyun şirketi Atari, Atari NFT sahiplerine yeni bir özellik getirdiğini duyurdu. Bu özellik, NFT sahiplerinin ürünlerini fiziksel ortama dönüştürebilmelerini sağlayacak. Pixels ile yapılan ortaklık sonucunda, Atari NFT koleksiyonu çerçeveli baskıya ve postere dönüştürülebilecek.

Atari NFT sahipleri, beş farklı boyutta mevcut olan ürünlerinin fiziksel versiyonlarını oluşturmak için Ethereum cüzdanlarını kullanacak. Bu cüzdan ile birlikte, Atari şirketine ait bir baskı sayfasına bağlanabilecekler.

Pixels CEO’su Sean Broihier, “NFT’lerin popülaritesindeki son artışla birlikte, baskı yeteneklerimizi NFT topluluğuna genişletmek doğal bir uyumdu” dedi.

Atari‘nin 50 yılı olarak adlandırılan NFT koleksiyonu, Eylül ayında piyasaya sürülmüştü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner