Yükleniyor...

Vietnamlı Kripto Madencileri Merge Sonrası Zorda

Vietnamlı kripto madencileri, Ethereum Merge sonrası teçhizatlarının işe yaramaz hale gelmesiyle ağır kayıplar yaşadıklarını söylüyor.

Vietnamli Kripto Madencileri Merge Sonrasi Zorda

Vietnamlı kripto madencileri, Ethereum Merge sonrası teçhizatlarının işe yaramaz hale gelmesiyle ağır kayıplar yaşadıklarını söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

2022 Küresel Kripto Benimseme Endeksi’nde zirvede yer alan Vietnam, kriptoya sıcak bakan ülkeler arasında yer alıyor. Kripto sektörüyle yakın temasta olan Vietnamlılar ise son günlerde zor zamanlar geçiriyor. Ethereum, Merge ile birlikte Proof of Stake’e (PoS) geçiş yaptı ve madencilik faaliyetlerine son verdi. Bu nedenle Vietnamlı kripto madencileri de zorlu bir sürecin içerisine girdi.

Vietnamlı Kripto Madencileri Teçhizatları Rafa Kaldırdı

Vietnamlı kripto madencileri, ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum’un Proof of Stake’e geçişini tamamlamasının ardından madencilik teçhizatlarının işe yaramaz hale gelmesiyle ağır kayıplar yaşadılar.

Merge olarak adlandırılan teknik yükseltme 15 Eylül Perşembe sabahı tamamlandı. Ethereum madencilik faaliyetlerine son verdi ve madencilerden gelen şikayetler artış gösterdi.

btc madenciligi

Hoşçakal Ethereum, artık şans yok ve teçhizat satmak terimleri, Ethereum’un protokolünü başarılı bir şekilde PoS’a geçirmesinden sonra Vietnamlı kripto madencilerinin çevrimiçi gruplarında en çok kullanılan anahtar kelimeler haline geldi.

Konuyla ilgili madenciler tarafından yapılan açıklamalar şu şekilde oldu:

“Hepimiz bu günün geleceğini biliyorduk ve hazırlandık, ancak bazıları Merge’ün daha sonra gerçekleşeceğini ve böylece biraz daha madencilik yapabileceğimizi umuyordu. Madenciler artık madencilik yapamıyor ve rig’lerini kapatmak zorunda kalıyor”

“Dört yıl önce madenciliğe başladım ve çiftliğimi baştan sonra genişlettim. Yeni yatırımımı geri alamadım ve onu satmak neredeyse imkansız”

“Arkadaşlarımın çoğu çöktü ve varlıklarıyla ne yapacaklarını bilmiyorlar”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x