Yükleniyor...

Virtune, Vinter ile İş Birliği Yapıyor

Virtune, Vinter ile iş birliği yaparak ortaklaşa kripto ürünü sunacak.

ortaklık

Virtune, Vinter ile iş birliği yaparak ortaklaşa kripto ürünü sunacak.

Kayıtlı bir finans kuruluşu olan Virtune, Salı günü Nasdaq Stockholm’de kripto endeks sağlayıcısı Vinter ile iş birliği içinde çok varlıklı bir kripto borsa yatırım ürünü (ETP) başlattığını duyurdu.

İki Firmadan Yeni Çoklu Kripto Ürünü

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İki şirketin ortaklaşa çıkardığı kripto ürünündeki oranlar da açıklandı. Çoklu kripto ürünündeki ağırlıklar ise şöyle olacak. ETP, piyasa değerine göre ilk on kripto para birimini içeren Virtune Vinter Crypto Top 10 Index’i (VTOP10) takip ediyor. Mayıs 2023 itibariyle, metodolojiye göre Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) her biri maksimum yüzde 40 ağırlıkla endekse dahil edilirken, bunları sırasıyla yüzde 5, yüzde 5 ve yüzde 3 ağırlıklarla Polkadot (DOT), Litecoin (LTC) ve Chainlink (LINK) takip ediyor.

kripto para endeks fonu

Virtune ve Vinter’in liderleri, ürünü yatırımcıların kendilerini kriptoya maruz bırakmaları için düzenlenmiş, verimli ve güvenli bir araç olarak tanıtıyor. Virtune’un kurucu ortağı ve CEO’su Christopher Kock, endeks tekliflerini genişletmek için Ocak ayında 3,4 milyon dolar fon toplayan Vinter ile iş birliği yapmaktan heyecan duyduğunu söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x