Yükleniyor...
Sponsored

Virtuzone ve Binance İş Birliği Yapacak

Virtuzone ve Binance, Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) kripto benimsenmesini sağlamak amacıyla iş birliği yapacaklarını duyurdu.

Virtuzone ve Binance Is Birligi Yapacak

Virtuzone ve Binance, Birleşik Arap Emirlikleri‘nde (BAE) kripto benimsenmesini sağlamak amacıyla iş birliği yapacaklarını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İki şirket tarafından yapılan basın açıklamasına göre Virtuezone, BAE genelindeki iş kurma hizmetlerinde kripto kabul etmek için ödemelerde ağ geçidini kullanmak üzere Binance ile ortaklık kurdu.

Virtuzone ve Binance Ortaklığı Kripto Benimsemesini Hedefliyor

Virtuzone ve Binance, ortaklığın amacının Birleşik Arap Emirlikleri‘nde (BAE) kripto benimseme oranını artırmak olduğunu söyledi.

Virtuezone, BAE pazarına giren şirketlerin kayıttan lisanslamaya kadar gereksinimleri tamamlamalarına yardımcı olan uçtan uca bir iş hizmeti sağlayıcısı olarak hizmet veriyor. Virtuezone, sistemine kripto para ödeme seçeneklerini de ekleyerek, bölgesel operasyonlar kurmak isteyen şirketlerin karşılaştığı ödeme engelini azaltmaya yardımcı olmayı hedeflediğini söylüyor.

Binance iş geliştirme ve strateji direktörü Nadeem Ladki konu hakkında şunları söyledi:

“Bu alanda bir lider olarak, Virtuzone’un kripto para ödemelerini kabul etme ve Binance ödemesini sistemlerine entegre etme kararı, yenilik çıtasını yükseltiyor. Bu da BAE’de iş kurma konusunda ileriye giden yolu gösteriyor.”

Virtuzone ayrıca, tüm hizmet tekliflerinde kripto para birimleri ve blockchain teknolojilerinin kullanımını ilerletmek için çalışırken BAE’deki Web3 hareketinde hayati bir rol oynama hedefinin olduğunu belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x