Yükleniyor...

Visa, Otomatik Ödemeler için StarkNet’i Önerdi

Küresel ödeme sağlayıcısı Visa, kişisel cüzdan sahibi kullanıcıların otomatik ödemelerinde StarkNet'i kullanmayı önerdi.

Visa Otomatik Odemeler icin StarkNeti Onerdi

Küresel ödeme sağlayıcısı Visa, kişisel cüzdan sahibi kullanıcıların otomatik ödemelerinde StarkNet‘i kullanmayı önerdi.

Küresel finans ile kripto endüstrisinin entegrasyonunda sağlam adımlar atılıyor. Kripto paraların zorlu geçen piyasa koşullarına rağmen, blockchain üzerine çalışmalar artıyor. Ülkelerin blockchain girişimlerine, kurumsal şirketler de dahil oldu. Her ne kadar henüz kripto para birimleri ödeme aracı olarak görülmese de teknolojisi ilgi çekmeye devam ediyor. Kripto ayı piyasasında, benimsenme oranlarının artması ve teknolojinin kullanışlı olması önemli bir yer tutuyor. Son olarak küresel dev şirket Visa, otomatik ödemeler konusunda Layer 2 tabanlı StarkNet‘i önerdi.

Visa, Kripto İnancıyla Hareket Ediyor

Küresel dev şirket Visa, kripto endüstrisine yönelik bir teklifte bulundu. Bu teklif, Ethereum üzerinde kurulan StarkNet‘in aktif olarak otomatik ödemelerde kullanılabileceğini öne çıkardı.

Teklifte bulunan Visa yazarları, “Otomatik ödemeleri, mevcut blockchain altyapısının sahip olmadığı temel bir işlevsellik olarak görüyoruz” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Teknoloji devinin düşüncesine göre, StarkNet kişisel cüzdan sahiplerine kolaylık sağlayabilir. Kullanıcıların daha kolay otomatik ödeme gerçekleştirmesine olanak sağlayarak, gerçek dünya ile kripto arasında boşluğu doldurması düşünülüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner