Yükleniyor...

Voyager, 400 Milyar SHIB Satışı Gerçekleştirdi

Geçtiğimiz yıl Terra’nın neden olduğu krizden etkilenen Voyager, 4,4 milyon dolar değerinde 400 milyar SHIB satışı gerçekleştirdi.

voyager digital

Geçtiğimiz yıl Terra’nın neden olduğu krizden etkilenen Voyager, 4,4 milyon dolar değerinde 400 milyar SHIB satışı gerçekleştirdi.

Voyager, son 24 saat içinde 27 binden fazla ETH, 6,3 milyon dolar değerinde VGX, 4,4 milyon dolar değerinde SHIB ve 1 milyon dolar değerinde LINK olmak üzere 56 milyon dolar değerinde varlık sattığını bildirdi. 

Satışlar Piyasayı Etkiler mi? 

400 milyar SHIB’in satılması, token fiyatını önemli ölçüde etkilemese de gelecekte dört trilyon SHIB’in piyasada kademeli olarak satılma olasılığı meme token üzerindeki baskıyı artırabilir ve piyasadaki konumunu kötüleştirebilir. 

Voyager’ın gerçekleştirdiği bu satışlar muhtemelen likidite ihtiyacı, piyasa koşulları ve SHIB gibi değişken varlıkları elde tutmanın getirdiği potansiyel risklerden kaynaklanıyor. Varlıkların satışı, olası bir piyasa gerilemesi durumunda potansiyel kayıpları en aza indirme girişimi de olabilir. 

Satış çılgınlığına rağmen Voyager, yaklaşık 760 milyon dolar değerinde varlığa sahip olarak kripto para piyasasında önemli bir oyuncu olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, satılan önemli miktardaki bu varlığın, son aylarda önemli dalgalanmalar yaşayan diğer token’lar için piyasa duyarlılığını potansiyel olarak etkileyebileceğini belirtmek gerekir. 

Piyasa, Voyager’ın varlıklarını satma kararına katkıda bulunmuş olabilecek, kripto piyasasını rahatsız eden likidite krizinden hala kurtulmaya çalışıyor. Bununla birlikte, yaşanan bu satışların Voyager’ın piyasadaki konumu ve sattığı token’ların performansı üzerinde kalıcı bir etkisi olup olmayacağı da henüz belli değil. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner