Yükleniyor...

Voyager Alacaklılarının Yüzü Gülebilir

İflas eden borç verici Voyager önümüzdeki haftalarda alacaklılarına ödeme gerçekleştirebilir.

voyager digital

İflas eden borç verici Voyager önümüzdeki haftalarda alacaklılarına ödeme gerçekleştirebilir.

Voyager, ‘önümüzdeki birkaç hafta’ içinde alacaklılara nakit ve kripto para dağıtabilir. Şirketin Binance US ile bozulan anlaşmasının ardından tasfiye süreci hızlandı.

Voyager Birkaç Hafta İçinde Alacaklılarına Ödeme Yapabilir

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Voyager‘ın iflas süreci hala devam ediyor. Şirketin bu dönemde en çok gündeminde olan konulardan biri Binance’in ABD kolu ile olan anlaşmasıydı. İki şirket arasındaki anlaşmanın bozulmasının ardından tasfiye süreci hızlandı. İflas eden şirketlerden olan Voyager’ın önümüzdeki haftalarda alacaklılarına kripto veya nakit olarak ödeme yapabileceği belirtildi.

Voyager Calisanlari Ikramiye Odemesi Alacak

İflas eden borç veren Voyager Digital, sorunlu kripto borç verenin iflas davasında Teminatsız Alacaklılar Resmi Komitesi’ne göre alacaklılara önümüzdeki birkaç hafta içinde nakit ve kripto dağıtmaya başlayabilir.

Firma, kripto borsası Binance US‘in varlıklarını satın almak için 1,3 milyar dolarlık bir anlaşmadan çekilmesinin ardından tasfiye prosedürlerini tamamlıyor.

Alacaklılar komitesi Twitter’da “Voyager, alacaklılara dağıtım yapmak için gerekli olan her şeyi dahili olarak da sonuçlandırıyor” dedi . “İlk dağıtımların önümüzdeki birkaç hafta içinde başlayacağını umduklarını da eklediler.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x