Yükleniyor...

Voyager Digital CFO’su İstifa Etti

Voyager Digital CFO'su Ashwin Prithipaul, istifa etti.

voyager digital

Voyager Digital CFO’su Ashwin Prithipaul, istifa etti.

İflas başvurusunda bulunan şirket yaptığı açıklamada, Prithipaul’un “başka fırsatları takip etmek için” istifa ettiğini belirtti. Prithipaul, LinkedIn’de yer alan bilgilere göre Mayıs ayından beri CFO olarak görev alıyordu.

Voyager Digital, Prithipaul’un İstifa Ettiğini Açıkladı

Şirket tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

“Bay Prithipaul, bir geçiş döneminin ardından şirketten ayrılacak ve CEO Stephen Ehrlich, geçici olarak Bay Prithipaul’un görevini üstlenecek”

Voyager Digital, geçtiğimiz Temmuz ayında Bölüm 11 iflas başvurusunda bulundu. Şirket, bu ayın başlarında varlıklarının satışa sunulması için bir müzayede düzenledi. Müzayedenin sonuçlarının 29 Eylül’de açıklanması planlanıyor.

Binance ve FTX’in varlıklar için en yüksek teklifi veren şirket olduğu iddia edildi. Gelen bilgilere göre her iki şirket de yaklaşık 50 milyon dolarlık bir teklif yapmış durumda.

Bir başka bilgiye göre de Binance’in yapmış olduğu teklif FTX’in yaptığı tekliften bir miktar daha yüksek.

Bununla birlikte ABD’li yetkililerin Binance’in satın alma işlemine engel olabileceği de ifade ediliyor. Özellikle Binance CEO’su CZ’nin Çinli olması sebebiyle düzenleyiciler, Binance’in hamlelerine mesafeli yaklaşıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner