Yükleniyor...

Voyager Digital Gelecek Hafta Varlıklarını Açık Artırmaya Çıkaracak

Voyager Digital, iflas işlemlerinin bir parçası olarak 13 Eylül'de kalan varlıklarını açık artırmaya çıkaracağını açıkladı.

Voyager Digital Gelecek Hafta Varliklarini Acik Artirmaya Cikaracak

Voyager Digital, iflas işlemlerinin bir parçası olarak 13 Eylül’de kalan varlıklarını açık artırmaya çıkaracağını açıkladı.

İflas eden Voyager Digital, mahkeme başvurusu sonucunda kalan varlıklarını açık artırmaya çıkaracak.

Voyager Digital İflas Prosedürünü İzliyor

İflas eden Voyager Digital, yapılan bir mahkeme başvurusuna göre kalan varlıklarını açık artırmaya çıkaracak. Açık artırma sonuçlarının onaylanması için 29 Eylül’de tekrardan bir duruşma daha yapılacak.

Sam Bankman-Fried’ın FTX’i daha önceden tekliflerini açıklamış olsalar da Voyager’in hukuk grubu bunu oldukça düşük buldu. Kalan potansiyel alıcılar gizliliğini korumaya devam ediyor.

Voyager’in hukuk ekibine göre, Ağustos ayı başlarında yaklaşık 22 potansiyel yatırımcı Voyager’ın varlıkları için teklif vermek için anlamlı görüşmelerde bulundu. 

iflas

Satış sürecinin yanı sıra, Voyager müşterilere bir miktar para iade etmek için uğraşıyor. 5 Ağustos’ta, davayı ele alan New York iflas mahkemesi, iflasten etkilenen müşterilere 270 milyon dolar iade etme teklifini onaylamıştı. Platformun kalan 1 milyar dolarlık fonu iflas sürecinde dağıtılacak. Bu sürecin bir parçası olarak, kullanıcılara Voyager hesaplarındaki kripto türlerini ve miktarlarını listeleyen e-postalar gönderildi. 

Varlıklarının kaydına katılmayanların 3 Ekim’e kadar talepte bulunmaları gerekiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner