Yükleniyor...

Voyager ve Binance US Anlaşması Karmaşa İçerisinde

Kripto kredi kuruluşu Voyager'ın Binance US'ye satılmasına yönelik anlaşma, SEC'in itiraz etmesiyle ve ABD yargıcının hamleleriyle karmaşa içerisinde.

voyager digital 1

Kripto kredi kuruluşu Voyager’ın Binance US’ye satılmasına yönelik anlaşma, SEC’in itiraz etmesiyle ve ABD yargıcının hamleleriyle karmaşa içerisinde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İflas eden kripto kredi kuruluşu Voyager, bir türlü el değiştirme anlaşmasını tamamlayamadı. Daha önce FTX ile masaya oturan kuruluş, FTX’in de iflas etmesiyle birlikte yolunu Binance’e çevirmişti. Binance’ın, 1 milyar dolar karşılığında Voyager’ı satın alma planları, hukuksal süreçlerde SEC’e takıldı. Ancak ABD’li bir yargıç, SEC’in tavırlarından pek de memnun görünmüyor.

ABD’li bir yargıç, Voyager’ın yeniden yapılandırma anlaşmasına yaptığı itirazın spesifik olmaması nedeniyle SEC’i eleştirdi ve endişelerine ilişkin ayrıntılar istedi.

ABD’li Yargıç, SEC’in İtirazlarına Karşı Sertleşti

Voyager Digital’in iflas davasına bakan Michael Wiles, kripto kredi kuruluşunun Binance US’ye satılmasına yönelik itirazlarda bulunan SEC’i azarladı.

Reuters’ın haberine göre, New York mahkemesinde yapılan bir duruşmada, ABD iflas yargıcı Michael Wiles, SEC’in anlaşma konusundaki endişelerini ve itirazlarını eleştirdi. Wiles, SEC’in içi boş itirazlar ile işleyişi bozmaya çalıştığını düşünüyor.

İflas mahkemesi, Voyager’ın Binance US’ye satılmasını sağlayacak bir yeniden yapılanma üzerinde duruyordu. Ancak SEC, bu anlaşmanın gerçekleşmemesi için çeşitli itirazlarda bulunmuştu. Bu duruma sinirlenen Wiles, SEC’in tavırlarını sert bir şekilde eleştirdi. Wiles, içi doldurulamayan gerekçelerle SEC’in anlaşmaya çomak soktuğunu ifade etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x