Yükleniyor...

Wall Street Efsanesi Son Altcoin Rallisini Anlamlandırmaya Çalışıyor

Wall Street efsanesi Mike Novogratz, yeni bir altcoin sezonunun başlangıcı gibi görünen son ralliyi mantıklı bulmuyor olacak ki attığı son tweet'inde takipçilerinden son altcoin rallisine neyin neden olduğunu açıklamalarını istedi.

Mike Novogratz

Wall Street efsanesi Mike Novogratz, yeni bir altcoin sezonunun başlangıcı gibi görünen son ralliyi mantıklı bulmuyor olacak ki attığı son tweet’inde takipçilerinden son altcoin rallisine neyin neden olduğunu açıklamalarını istedi. Ayrıca en iyi cevabı verene yemek sözü verdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Gelen en iyi cevapların ağırlıklı olarak teknik analizlerden oluştukları görülüyor. Twitter’daki ünlü trader’lardan Josh Olszewicz, Litecoin (LTC), EOS (EOS), Zcash (ZEC) ve Ethereum Classic’teki (ETC) son fiyat dalgalanmasının açıklamasını bir bütün olarak boğa göstergeleri ile yaptı. Olszewicz’e göre, BSV’nin sanki hiç durmayacakmış gibi yukarı yönde hareket etmesi de yangını körükledi.

Bitcoin Standardı kitabının yazarı Saifedean Ammous, altcoin’lerin neredeyse sıfır likiditeye sahip olduğunu açıklarken, bunun sonucunda fiyatları önemli ölçüde hareket ettirmek için nispeten az para harcanması gerektiğine dikkat çekti.

Novogratz, altcoin’lerin son rallisini anlamlandırmaya çalışıyor olsa da Bitcoin’in son rallisine neyin neden olduğundan son derece emin. Ona göre ABD-İran arasındaki gerilimin artması Bitcoin ve altını yukarı yönlü hareket ettirdi ve en büyük kripto para birimi diğer makro varlıklarla birlikte hareket ederek ilk büyük “dijital altın” testinde başarılı oldu. Öte yandan Novogratz, daha önce Bitcoin’in yıl sonuna kadar 12.000 doların üzerine çıkacağı tahmininde bulunmuştu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x