Anasayfa Bitcoin Haberleri Wall Street Sinsi Bir Şekilde Bitcoin’e Yaklaşıyor! BTC’de İşler Değişebilir

Wall Street Sinsi Bir Şekilde Bitcoin’e Yaklaşıyor! BTC’de İşler Değişebilir

ABONE OL:google-news

Wyoming merkezli Avanti Financial Group’un genel müdürü ve 22 yıllık Wall Street ustalarından olan Caitlin Long, sinsi Wall Street numaralarının Bitcoin için ufukta olabileceğini söyledi.

Bitcoin (BTC) Lending Tehlike Arz Ediyor

Youtube yayını olan Disrupt Meister’ın yakın tarihli bir bölümünde, eski Avanti Financial Group’un genel müdürü, lending doğasında yanlış bir şey olmamasına rağmen, bazı kuruluşların aslında Bitcoin tarafından desteklenmeyen BTC ile ilgili ürünler sunabileceğinden korkuyor.

Lendıng uygulamalarında gerçek Blockchain’de bulunan kripto paralarla %100 desteklendiği sürece, kesinlikle yanlış bir şey yok. Bitcoin gibi zincir dışı ürünler sunulmaya başlandığında, artık gerçek Blockchain’e bağlı olmayan ürünler ortaya çıkar. Yani dolaşımda olmayan bir şeyin kredisi kötü bir finansallaşma türünü ortaya çıkarır.

Buna kaldıraç tabanlı finansallaşma diyorum. Başka bir deyişle, gerçek Bitcoin tarafından %100 desteklenmeyen Bitcoin’lere talep oluşuyor.

Wall Street’in bunu yapmasının birçok yolu var. Wall Street çok sinsidir ve muhasebenin çalışma şekli nedeniyle denetçiler de bu uygulamayı yakalayamazlar. Yavaş gelişen bir şey ama maalesef Bitcoin’e doğru geliyor.

Uzun süredir, Bitcoin içeren ürünler sunan kuruluşların Grayscale Bitcoin Trust (GTBC) ve LedgerX gibi firmaların anahtarları halka açıklamadığını belirten Caitlin, düzenleyicilerin herhangi bir yanlışı önlemek için adım atmaları gerektiğini söyledi.

Bunu düzenleyicilere söylüyorum. Blockchain’i avantajınıza kullanın. Bu şeyleri takip edebilir ve perde arkasında hiçbir dolandırıcılık olmadığını doğrulayabilirsiniz.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakDailyhodl
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

Bizi Takip Edin

914BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,285TakipçilerTakip Et
560AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar