Yükleniyor...

Warner Music Group, OpenSea ile İşbirliğini Duyurdu

Küresel müzik ve eğlence şirketi Warner Music Group, NFT pazaryeri OpenSea ile işbirliği yaptığını duyurdu.

warner music

Küresel müzik ve eğlence şirketi Warner Music Group, NFT pazaryeri OpenSea ile işbirliği yaptığını duyurdu.

Warner Music Group ve OpenSea, sanatçıların Web3 üzerinde hayranlarıyla bağlantı kurmalarını sağlayacak.

Warner Music Group, OpenSea ile Çalışacak

Ortaklıkla birlikte Warner Music Group sanatçıları, OpenSea’nin özel seçeneklerine erişim imkanı sağlayacak. Platform, WMG sanatçılarının yeni Web3 toplulukları oluşturmasına yardımcı olurken, NFT içeriklerle de hayranlarıyla bağlantı kurmasının önünün açacak.

Buna ek olarak WMG sanatçılarının özel projelerle OpenSea üzerinde kendisine ait sayfası da olacak. Böylelikle hayranlarla olan etkileşim daha da artacak.

WMG Dijital Bölümden Sorumlu Başkan ve İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Oana Ruxandra, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Müziğin DNA’sının temeli topluluktur. Sanatçılar ve hayranları, sevdikleri müziği kutlamak için bir araya geliyor. OpenSea ile işbirliğimiz, sanatçıların daha derin bir katılım yapması için Web3 araçlarının ve kaynaklarının kilidini açarak, topluluk oluşturmayı kolaylaştırmayı amaçlıyor”

OpenSea’nin Ürün Başkan Yardımcısı Shiva Rajaraman da şu ifadeleri kullandı:

“Sanatçılar ve müzisyenler için NFT’ler, yeni bir ortam ve topluluk oluşturmak, hayranlarla doğrudan iletişim kurmak ve kendilerini her açıdan ifade etmek için bir mekanizmayı temsil ediyor.

Kendim de büyük bir müzik hayranı olarak bu teknolojinin önemini anlayan ve onu iyilik için kullanmak isteyen bir ortakla çalışmaktan heyecan duyuyorum”

Şirketin ilk koleksiyonu şu anda Warner Records UK ile Web3 şirketi Probably Nothing ile işbirliği içinde geliştiriliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner