Yükleniyor...

Warner Music Group, Web3 için İş İlanı Yayınladı

Warner Music Group, Web3 ile ilgili projeler geliştirebilecek ve yönetebilecek iki pozisyon için iş ilanı yayınladı.

warner music

Warner Music Group, Web3 ile ilgili projeler geliştirebilecek ve yönetebilecek iki pozisyon için iş ilanı yayınladı.

Şirketin LinkedIn’deki ilanına göre, adayların metaverse markaları ve platformları için pazarlama planları oluşturması ve metaverse, web3 oyunları, AR ve VR alanlarında da yeni fırsatlar bulması gerekiyor. Şirket ek olarak işe alınacak kişinin oyun sektörü ve blockchain hakkında bilgili olmasını istiyor.

Diğer iş ilanında da işe alınacak personelin web3, metaverse, ve oyun sektörü ile ilgili iş ortaklığı stratejesine odaklanması ve bu alanlardaki markalar, şirketler ve bireylerle bağlantı kurması bekleniyor.

Warner Music Group, Web3’e Yöneliyor

Warner Music, her geçen gün web3 için yeni bir adım atmayı sürdürüyor. Kısa süre önce dünyanın en büyük NFT pazaryeri OpenSea ile ortaklık kuran müzik devi, şimdi de web3 için personel arayışına geçti.

Atlantic, East West ve Warner Records gibi birçok müzik şirketinin holdingi olan Warner Music Group’un elinde bir milyondan fazla telif hakkı yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner