Yükleniyor...

Warren Buffett’ın Bitcoin Eleştirisine Destek Geldi

Warren Buffett, kripto para birimleri hakkındaki olumsuz görüşlerine kripto karşıtı olarak tanınan Peter Schiff'ten destek geldi.

Warren Buffet

Warren Buffett, kripto para birimleri hakkındaki olumsuz görüşlerine kripto karşıtı olarak tanınan Peter Schiff‘ten destek geldi.

Yatırım patronu olarak tanınan Warren Buffett, kripto para birimlerine karşı son zamanlarda oldukça eleştirel yorumlarda bulunuyor. Buffett’ın kripto paralar hakkındaki olumsuz görüşleri, kripto topluluğunun tepkisini çekti. Kripto topluluğu, Buffett’ı eleştirmeye başladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Buffett’ın topa tutulduğu bu dönemde, kripto karşıtı Peter Schiff’ten uzman yatırımcıya destek geldi. Schiff, Buffett’ı tüm zamanların en iyi yatırımcılarından birisi olarak gösterdi.

Topa Tutulan Warren Buffet’a Destek Var!

Ekonomist Peter Schiff, CNBC için çalışan Bitcoin maksimalistlerin Warren Buffett‘ı eleştirmesine karşı durdu. Warren Buffett, kripto para ticaretini bir kumar olarak nitelendirdi ve yatırımcıları uyardı. Özellikle Coca Cola hisselerindeki başarısıyla bilinen Buffett, kripto yatırımcılarının hedefi haline geldi.

peter schiff

Yoğun eleştirilere maruz kalan Buffett‘a, başka bir ekonomist ve stratejistten destek geldi. Schiff, 25 dolar karşılığında bile olsa Bitcoin almayacağını söyleyen Buffett‘ın yanında durdu.

Twitter paylaşımında bulunan Schiff, Bitcoin maksimalistlerinin kınama konusunda topluca hareket etmesini anladığını ve bunun yanlış olduğunu söyledi. Schiff, tüm zamanların en iyi yatırımcılarından birisinin yatırım fikrini reddetmeden önce daha dikkatli olunması gerektiğini söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x