Warren ve Ocassio-Cortez Düzenleyicilerden Açıklama İstedi • Coinkolik
Yükleniyor...

Warren ve Ocassio-Cortez Düzenleyicilerden Açıklama İstedi

ABD’li milletvekilleri, düzenleyici konumundaki bir kişinin sektörde iş aramasının ne kadar süreyle yasaklandığını sordu ve konu hakkında düzenleyicilerden açıklama istedi.

Warren ve Ocassio Cortez Duzenleyicilerden Aciklama Istedi

ABD’li milletvekilleri, düzenleyici konumundaki bir kişinin sektörde iş aramasının ne kadar süreyle yasaklandığını sordu ve konu hakkında düzenleyicilerden açıklama istedi.

ABD Senatörü Elizabeth Warren ve temsilci Alecandria Ocasio-Cortez, düzenleyicilerden kripto endüstrisinde rol alan eski çalışanlarla ilgili kuralların netleştirilmesini istedi.

ABD’li Milletvekilleri Düzenleyicilerden Açıklama İstedi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Milletvekilleri mektubu neredeyse tüm federal mali düzenleyicilere gönderdi. Milletvekilleri, kripto endüstrisini düzenlemeye dahil olan kişilerin sektörde ne kadar süreyle iş aramasının yasak olduğunu sordular. Bu konudaki çizgilerin netleştirilmesini istediler.

Mektuba destek verenler ve milletvekilleri, kripto firmalarının lobicilik çabalarına karşın bir şeyler yapmak istiyorlar. Bu konuda eski finansal düzenleyicileri ve hükümet yetkililerinin atanmasından korktuklarını belirttiler.

Mektupta konudan şu şekilde bahsediliyor:

“Kripto endüstrisinde, döner kapının politika oluşturma sürecini bozma ve halkın mali düzenleyicilerimize olan güvenini baltalama riskinden endişe duyuyoruz”

Milletvekillerinin bu mektubu, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC), Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’na (CFTC), Hazine’ye, Federal Rezerv’e, Federal Mevduat Sigorta Kurumu’na (FDIC) ve Para Birimi Denetleme Ofisi’ne (OCC) gönderildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x