Yükleniyor...

Waves Kurucusu, Borsalara Çağrıda Bulundu

Waves kurucusu Sasha Ivanov, Waves token'ın vadeli işlem ticaretini devre dışı bırakmaları için borsalara çağrıda bulundu.

Waves Kurucusu Borsalara Cagrida Bulundu

Waves kurucusu Sasha Ivanov, Waves token’ın vadeli işlem ticaretini devre dışı bırakmaları için borsalara çağrıda bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasasının düşüş yönlü hareketliliği, birçok kripto projesini olumsuz anlamda etkiledi. Özellikle majör kripto para birimleri, en yüksek zirvelerinden oldukça güçlü düşüş yaşadılar. Kripto endüstrisinde yaşanan süreçler ve piyasada hakimiyet kuran fud, bu düşüşlerin başlıca temel nedeni oldu. Bu sürecin ortasında, Waves kurucusu Sasha Ivanov borsalara çağrıda bulundu. Ivanov, WAVES token’ın vadeli işlem paritelerini kapattırmak istiyor.

Waves Kurucusu, Fud ve Baskılar Nedeniyle Borsalara Talebini İletti

Waves kurucusu Sasha Ivanov, WAVES token’ın iki hafta içinde yüzde 40‘lık bir düşüş yaşamasının ardından harekete geçti. Ivanov, açığa satış yapanların fiyatı düşürmek için fud yaydığını iddia etti.

Kripto projesinin kurucusu Ivanov, Binance, Kraken ve KuCoin gibi borsalardan WAVES‘e ait vadeli işlem piyasasını devre dışı bırakmalarını istedi.

Twitter‘da paylaşım yapan kurucu, Waves‘in vadeli işlem piyasalarına ihtiyacı olmadığını sözlerine ekledi. Sebebi olarak, düşüş yönlü işlem açanların fud yayarak kısa vadede kazanç sağladığını öne sürdü.

Popüler kripto para birimi, son iki haftada 2.37 dolarlık seviyeden 1.54 dolara düştü. Kurucuya göre, bu düşüşün arkasında vadeli işlemlerden düşüş yönlü işlem açanlar yer alıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x