Yükleniyor...

Wealthsimple, Shiba Inu (SHIB) Listelediğini Duyurdu

Toronto merkezli çevrimiçi kripto varlık işlem platformu Wealthsimple, Perşembe günü yaptığı açıklamada, Shiba Inu’yu listelediğini duyurdu.

SHIB

Toronto merkezli çevrimiçi kripto varlık işlem platformu Wealthsimple, Perşembe günü yaptığı açıklamada, Shiba Inu’yu listelediğini duyurdu.

Wealthsimple, Temmuz 2020’de kripto para ticaretine işine girerek Wealthsimple Digital Assets adlı yan kuruluşunu kurdu. Başlangıçta, Bitcoin ve Ethereum ile ticarete izin verdiler.

Şirket Haziran ayında, kripto para yelpazesini genişletmek için Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu’ndan (OSC) onay aldı. Ardından Solana, Cardano ve Dogecoin de olmak üzere 14 yeni dijital varlığı listeledi.

Geçen ay şirket, emeklilik planlarına kripto para birimi tabanlı borsada işlem gören fonları da ekledi.

Wealthsimple, 1,5 milyondan fazla kullanıcıya sahip

2014 yılında kurulan popüler çevrimiçi ticaret platformu, kullanıcıların kripto para birimlerini diğer cüzdanlara çekmelerine izin vermediği için eleştirilere maruz kaldı, bu durum Robinhood için de geçerli. 1,5 milyondan fazla kullanıcıya sahip platformun müşterileri, yalnızca uygulama içinde kripto para ticareti yapabiliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner