Yükleniyor...
Sponsored

Web3 Projesi Airstack Güçlü Yatırımlar Aldı

Fabdotcom kurucusu Jason Goldberg, Web3 alanında API hizmeti verecek yeni projesi Airstack ile güçlü yatırımlar aldı.

Web3 Projesi Airstack Guclu Yatirimlar Aldi

Fabdotcom kurucusu Jason Goldberg, Web3 alanında API hizmeti verecek yeni projesi Airstack ile güçlü yatırımlar aldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Fabdotcom ile popülerlik kazanan Goldberg, Web3 alanında çalışmalarına başlıyor. Girişimci, API platformu inşa etmek istediğini açıkladı. Airstack adıyla piyasaya sürülecek platformun, destekçileri arasında Polygon da yer alıyor. Daha önce girişimleriyle ön plana çıkan ve milyon dolarlık yatırımlar almayı başaran Goldberg, şimdi kripto para dünyasına atılacak.

Airstack, Güçlü Yatırımcılardan 3 Milyon Dolar Topladı

Girişimci Goldberg, Moxie‘den ayrıldıktan sonra Airstack için çalışmalara başladı. Goldberg, kurucu ortakları Deepesh Nath, Sarvesh Jain, Ignas Peciura ve Vysakh Nair ile tam zamanlı olarak geliştirmeleri sürdürüyor.

Airstack’ın katıldığı yatırım turunda, Animal Ventures, Polygon, Fenbushi ve Resolute Ventures yer aldı. API platformuna ilgi gösteren yatırımcılar, projenin geliştirilmesi için 3 milyon dolarlık fon sağladı. Gelecek yıl hizmete gireceği ön görülen proje, geliştiriciler için hizmet verecek.

Ortaya çıkarılacak platform, geliştiriciler için tak ve çalıştır algoritmasında kurulacak. Proje, platform motoruna bağlı bir formatta veri hizmeti sunacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x