Yükleniyor...

Web3 ve Futbol İstanbul’da: FANS LOVE IT!

Web3 ekosistemi ve sporun dijitalleşmesine odaklanan FANS LOVE IT konferansı, 10 Haziran'da İstanbul'da gerçekleştirilecek.

Web3

Web3 ekosistemi ve sporun dijitalleşmesine odaklanan FANS LOVE IT konferansı, 10 Haziran’da İstanbul’da gerçekleştirilecek.

FANS LOVE IT! isimli Web3 Futbol ve Spor Konferansı, tüm dünyanın merakla beklediği Şampiyonlar Ligi finali gününde İstanbul’a geliyor. Konferans, futbol endüstrisinin delegelerini, yenilikçi şirket temsilcileri ve Web3 taraftarları bir araya getirecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

10 Haziran 2023’te Fişekhane’de gerçekleştirilecek etkinlik, son trendleri ve dijital teknolojinin spordaki önemini değerlendirecek.

FANS LOVE IT! Konferansı İstanbulda

FANS LOVE IT! Web3 Futbol ve Spor Konferansı, spor ve teknolojinin kesişimine ilgi duyanlara kapılarını aralayacak. Futbol ve Web3 alanlarının uzmanları da bu etkinlikte yer alacak.

FANS LOVE IT

Şampiyonlar Ligi ile aynı gün gerçekleştirilecek olan bu etkinlik, Web3 ile birleşen spor dijitalleşmesinin oluşturduğu fırsatlar zincirine değinecek. Taraftarların favori takımları ile girdikleri etkileşimler ve oyuncular ile kurulan bağlar etkinliğin odak noktasında yer alıyor.

Ayrıca FANS LOVE IT! Konferansında, NFT’ler ve taraftar token’ları da konuşulacak. Coinkolik ve Cointelegraph Türkiye’nin medya partneri olduğu etkinlik, spor endüstrisinin değişimini gözler önüne serecek.

10 Haziran 2023’te Fişekhane’de gerçekleştirilecek etkinliğe katılmak isteyenler; buradan bilet satın alabilirler.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x