Yükleniyor...

Webrazzi XYZ 2023, Teknolojinin Trendlerini Ele Alıyor

Web3, dijital pazarlama ve dijital bankacılık gibi çeşitli trend konuları işleyecek olan Webrazzi XYZ 2023, 3 Mayıs'ta Wyndham Grand Istanbul Levent'te gerçekleşecek.

webrazzi xyz

Web3, dijital pazarlama ve dijital bankacılık gibi çeşitli trend konuları işleyecek olan Webrazzi XYZ 2023, 3 Mayıs’ta Wyndham Grand Istanbul Levent‘te gerçekleşecek.

Webrazzi XYZ 2023, X, Y ve Z adındaki üç farklı salonda gerçekleşecek. X salonunda, “Geleceğin Bankacılığı” oturumu ile başlayacak ve sonrasında Web3 trendleri işlenecek. İçeriğin Web3‘e dönüşümü ise ana konulardan birisi olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dijital pazarlama, yapay zeka ve Web3 gibi konuların hayatımızda nasıl yer alacağını işleyecek olan Webrazzi XYZ 2023’e alanında uzman isimler katılacak. Ayrıca etkinlikte, günümüzün en önemli trendlerinden birisi olarak kabul edilen yapay zeka üzerinde durulacak.

Webrazzi XYZ 2023, Web3 ve Yapay Zeka ile Dikkat Çekiyor

Webrazzi XYZ 2023, birbirinden değerli isimlerin katılımıyla 3 Mayıs‘ta gerçekleşecek. Etkinlik, Wyndham Grand Istanbul Levent‘te yer alacak.

Etkinliğin X, Y ve Z salonlarında, son dönemin popülerleşen yeni teknoloji trendleri işlenecek. İlk salonda yapay zekanın pazarlama sektörüne etkisi ele alınırken, ikinci salonda Web3 ve ChatGPT gibi konular işlenecek. Üçüncü salonda ise, yine yapay zekaya odaklanılacak ve yapay zeka ile içerik üretmeye dikkat çekilecek.

Katılımcılar arasında, Türkiye İş Bankası, Turkcell Pasaj, PayTR ve WOOTR gibi isimler yer alıyor. Ayrıca Webrazzi XYZ 2023’ün konuşmacılara ve program detaylarına yönelik paylaşımı da web sitesinde yer aldı.

Webrazzi XYZ 2023‘e katılmak için; “tıklayabilirsiniz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x