Yükleniyor...

Weiss Crypto Ratings Bitcoin’in Notunu Yükseltti

Kripto para araştırma ve derecelendirme şirketi Weiss Crypto Ratings, Bitcoin'in notunu yükselterek "A-" derecesini verdi.

Bitcoin Notu

Kripto para araştırma ve derecelendirme şirketi Weiss Crypto Ratings, Bitcoin’in notunu yükselterek “A-” derecesini verdi. Şirketin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada şunlar ifade edildi:

Weiss Crypto Ratings, Bitcoin’in yarılanma öncesinde pozitif fiyat hareketi ve gelişen temellerinden dolayı BTC’ye A- (mükemmel) derecesini verdi.

 

 

Şirket, açıklamasında neden böyle bir yükseltme yaptığıyla ilgili detay vermedi. Şirketin, son zamanlarda Bitcoin’in hashrate’inin sürekli rekor tazeliyor olması ve insanların üçüncü yarılanma etkinliğine önceki yarılanmalardan daha çok ilgi gösteriyor olmasını gibi birçok etkileyici gelişmeyi baz alarak böyle bir yükseltme yapmış olma ihtimali oldukça yüksek.

Öte yandan düne göre yüzde 0,63 değer kazanan en büyük kripto para, bu yazının hazırlandığı sırada 9.838 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner