Weiss Ratings: Bitcoin Almak için İyi Bir Zaman • Coinkolik
Yükleniyor...

Weiss Ratings: Bitcoin Almak için İyi Bir Zaman

Bitcoin'in (BTC) fiyatı son 15 ayın en düşük seviyelerini gördü.

Bitcoin Hakimiyeti

Bitcoin’in (BTC) fiyatı son 15 ayın en düşük seviyelerini gördü. Bu sert düşüşler sonrası hafif  yükselişler görülse de da amiral gemisin kripto para biriminin 2017’nin sonunda gördüğü 20.000 dolar seviyesine yeniden ulaşması bir hayli zor.

2017 yılındaki çılgın boğa koşusu sırasında herkes alım yapmak ve koşuya dahil olmak için fırsat kolladı. Bitcoin tüm zamanların rekorundan yüzde 85’lik bir düşüş yaşadı ve öyle görünüyor ki beklenen fırsat gelmiş olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şimdiye kadar Bitcoin’in durumu hakkında pek çok yorum yapıldı. 2017’nin sonunda ve 2018’in başında birçok uzman Bitcoin için dudak uçuklatan öngörülerde bulundu. Ne yazık ki Bitcoin her seferinde daha düşük bir destek seviyesi bularak bu öngörüleri çürüttü.

Martin Weiss’in öncülük ettiği WeissCryptocurrencyRatings araştırma ekibi de Bitcoin’in geleceği hakkında tahminlerde bulunanlar arasına katıldı. Weiss Ratings, insanların Bitcoin alıp almaması konusunda “alın” görüşünde. Weiss Ratings, “Bitcoin öyle düşük seviyelere geldi ki yılın en iyi alım fırsatlarından birini yaratıyor. Değer saklama aracı olarak Bitcoin kalıcı olacak.” değerlendirmesinde bulundu.

Weiss Ratings tüm dünyadan yatırımcılara ve işletmelere araştırma, veri ve görüşlerle hizmet veren ünlü bir araştırma firması. Önceleri yalnızca geleneksel piyasalarda hizmet veren Weiss Ratings son zamanlarda kripto paralara ilgi göstermeye başladı.

46 yıllık tecrübesi bulunan firma, yatırım ve işlem sektöründeki farklı finansal varlıkları değerlendiriyor. Bundan dolayı firmanın “en iyi alım fırsatı” ve “Bitcoin kalıcı” şeklindeki yorumları kripto para topluluğunda bir hayli ciddiye alınacak yorumlar olarak görülüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x