Yükleniyor...

Weiss Ratings: Bitcoin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşacak

Villaverde, 2018'deki kripto para birimi fiyatları söz konusu olduğunda durumun bir felaket olmasına rağmen, aynı zamanda büyük bir ilerleme yılı olduğunu belirterek Weiss Cryptocurrency Ratings için tahmin raporunu yayımladı.

Bitcoin BTC Mike Kayamori

Villaverde, 2018’deki kripto para birimi fiyatları söz konusu olduğunda durumun bir felaket olmasına rağmen, aynı zamanda büyük bir ilerleme yılı olduğunu belirterek Weiss Cryptocurrency Ratings için tahmin raporunu yayımladı. Raporda, 2018 yılında Blockchain için yenilikçi bir yaklaşım geliştirildiği, Blockchain’in tüm dünyaya tanıtıldığı ve Bitcoin işlemlerini hızlandırmak için Lightning Network’ün yaygın olarak kullanılmaya başlandığı gibi birkaç kazanımdan söz ediliyor. Daha sonrasında Villaverde, 2019 için kripto para fiyat tahmininin döngü modeli ve derecelendirme modelinin bir kombinasyonuna dayandığını belirtiyor.

Bitcoin Fiyatı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıkacak

Raporda, Bitcoin’in giderek daha değerli hale geleceği ve dijital altın olma yolunda ilerlediği belirtiliyor. Bu öngörü için ise Bitcoin’den başka hiçbir varlığın güvenlik, kolaylık, ücretsiz depolama ve verimli taşıma kombinasyonları sunamadığı gibi gerekçeler gösteriliyor. Raporda Villaverde, Bitcoin fiyatının tekrar yükseleceğini ve tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacağını öne sürüyor. Villaverde, Bitcoin’in şimdiye kadar uzmanlar tarafından defalarca kez ölü ilan edilmesine rağmen her ayı piyasasının ardından Bitcoin’in geri kendini gösterdiğinin altını çiziyor.

2018 yılında Bitcoin’in fiyatındaki düşüşten dolayı piyasadaki birçok insanın elindeki Bitcoin sayısını artırdığını kaydeden Villaverde, Bitcoin ediniminin artmasından dolayı 2019’da yeni bir boğa piyasasına hazır olunduğunu ve Bitcoin’in bir kez daha yükselerek tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmaya hazır olduğuna inandığını belirtiyor. Altcoin’ler için de tahminlerini paylaşan Villaverde, bazı altcoin’lerin göreceli belirsizlikten çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkacağını öne sürüyor. Bazı altcoin’lerin yeni bir internet türü oluşturmak için yarışacaklarını kaydeden Villaverde, Internet 3.0 denilen şeyin oluşturulmasında EOS, Cardano ve Holochain örneklerini veriyor. XRP, XLM gibi kripto para birimlerinin bankacılık sektörünü altüst edeceklerini savunan Villaverde, XRP’nin SWIFT’in pazar payından ayrılarak kendinisine bir pazar payı oluşturmasının XRP’nin en sonunda dünyanın 1 numaralı kripto para birimi olduğunu belirtiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x